12-13 Yaşındaki Kız Çocukları İçin Doğum Günü Partisi Önerileri

12-13 Yaşındaki Kız Çocukları İçin Doğum Günü Partisi Önerileri

12 – 13 yaşlar kızlar için oldukça zor dönemlerdir. Kendilerini çocuk gibi hissetmezler ancak yetişkin de değildirler. Bu yaşlardaki kızlar sevildiklerini ve özel olduklarını hissetmek isterler. Arkadaşlarının onlarla ilgili düşündükleri de oldukça önemlidir. Bu kadar hassas bir dönemden geçen bu genç bayanlar için yapacağınız güzel bir doğum günü partisinin onları ne kadar mutlu edeceğini tahmin bile edemezsiniz. Elbette ki sıradan bir doğum günü partisi değil, bu yaşlardaki bir kıza özel bir parti olması gerekir. Tüm bunları toparlayacak olursak, eğer bu yaşlarda bir kız için parti vermeyi planlıyorsanız biraz ders çalışmanız gerek diyebiliriz.

Genç bir bayan gibi hissetmek: Bu yaşlardaki kızlar kendilerini eskisi gibi çocuk hissetmedikleri için kendilerini genç bir bayan gibi hissedecekleri bir şeyler yapmak isteyebilirler. Bu nedenle kızınızı ve arkadaşlarını bir restorana götürebilir ya da hepsine sevdikleri bir kişinin veya grubun konser biletlerini alabilirsiniz.

Kız erkek karma partiler: Eğer kızınız doğum gününde erkeklerin de olmasını istiyorsa, ona biraz bağımsızlık verin, ancak yine de kontrolü elden çok fazla bırakmayın. Bu şekilde vereceğiniz parti kostüm partisi olabileceği gibi dans partisi de olabilir. Emin olun bu tip partiler kızınızın çok hoşuna gidecektir.

Açık hava aktiviteleri ve spor: Bu yaşlardaki çocuklar için ev ya da benzeri kapalı alanlar dışında yapılacak doğum günü kutlamaları da oldukça caziptir. Örneğin kızınızı ve arkadaşlarını lunaparka, macera parklarına ya da eğlenceli spor faaliyetleri yapan bir yerlere götürebilirsiniz.

Sürpriz partiler: Ne kadar zaman geçerse geçsin sürpriz partilerin modası hiç geçmez. Özellikle de bu yaşlardaki genç kızlar için… Kızınızın sevdiği tüm arkadaşlarına haber verip onun için sürpriz bir parti hazırlayın. Ancak parti sırasında evde olmamaya ya da en azından partinin olduğu odalarda olmamaya çalışın. Unutmayın bu yaşlarda kutlanan doğum günü aslında bağımsızlığa atılan büyük bir adımın kutlamasıdır.

12-13 Yaşındaki Kız Çocukları İçin Doğum Günü Partisi Önerileri İçin 1 Yorum Yapılmış

  1. Beyza Özcan 03 Nisan 2012 #

    Evet bana da böyle bir parti yapmışlardı gerçekten çok güzel, annemi seviyorum. Bana açık hava partisi yaptı!

Bir Cevap Yazın