Ahşap Hediyelik Eşya Önerileri

Ahşap Hediyelik Eşya Önerileri

Ahşap hediyeler, her türlü dekorasyonla uyumlu bir şekilde kullanılabileceği ve doğal olduğu için modasının hiç geçmemesi nedeniyle yeni bir ev, yeni bir ofis ya da sevdiklerinize özel günlerinde armağan edebileceğiniz iyi bir hediye seçeneğidir. Özellikle el işi ahşap hediyeler zaman geçtikçe daha çok değer kazanır. Mobilya mağazalarından yapı marketlere, hediyelik eşya dükkanlarından züccaciyecilere kadar pek çok yerde ahşap hediyelik eşya bulabilirsiniz. Şimdi bazı ahşap hediyelik seçeneklerine bakalım.

Ahşap hediyelik eşya denilince akla ilk gelen ürünlerden biri ahşap fotoğraf çerçeveleri. Bu çerçeveler hem şık hem de kullanışlı bir hediyedir ve ofis, ev hediyesi olarak idealdir. İstediğiniz renklerde ve şekillerde ahşap çerçeveleri internette bulmanız mümkün. Fiyat aralığı hakkında size fikir vermesi açısından biz hepsiburada.com’dan bir kaç model seçtik.

1) Erka Ahşap Çerçeve – hepsiburada.com 64,43 TL, 2) Kıtta Home Çerçeve – hepsiburada.com 115,64 TL 3) Kıtta Home Çerçeve Kuş – hepsiburada.com 115,64 TL

Ülkemizde (son yıllarda giderek azalsa da) ahşap işçiliği, ahşap oymacılığı özellikle Anadolu’da oldukça yaygın. Maraş işi mobilyalardan ceviz sandıklara kadar el işi ve değeri yıllar geçtikçe artan özel hediyeler bulabilirsiniz. İnternetin bize sağladığı diğer bir kolaylık, artık bu el işi ahşap ürünleri bulmak için üretildiği şehre gitmemize ya da günlerce mobilya mağazalarını gezmemize gerek kalmaması.

Üretici firmalar internet siteleri ile imal ettikleri ürünleri kargo ücretini alarak istediğiniz yere yolluyor. Aşağıdaki fiyatlar kargo hariç. Eğer böyle bir ahşap atölyesinden sipariş verecekseniz önce kargo fiyatlarını ve kaç günde teslim alabileceğinizi öğrenin.

1) El İşi Ceviz Çeyiz Sandığı – cevizsandik.com 300.00TL, 2) El İşi Ceviz Çeyiz Sandığı – cevizsandik.com 350.00TL, 3) El İşi Ceviz Çeyiz Sandığı – cevizsandik.com 300.00TL

Fotoğrafta gördüğünüz ahşap biblolar özellikle yeni çocuğu olmuş bir çifte alınabilecek eğlenceli bir ahşap hediyelik eşya olabilir.

1) Ahşap Biblo – dekoratifevim.com 15.00TL, 2) Ahşap Biblo – dekoratifevim.com 15.00TL, 3) Ahşap Biblo – dekoratifevim.com 15.00TL

Yeni ofis hediyesi olarak ne alacağınıza karar veremiyorsanız her ofiste mutlaka kullanılan dekoratif objelerden birini seçebilirsiniz. Mudo’nun satışını yaptığı ahşap biblo ve objeler gideceğiniz ofisin dekorasyonu hakkında bir fikriniz olmasa bile ofis içinde sırıtmayacak ürünler. Fiyatları da oldukça makul.

1) Dekoratif Helikopter – mudo.com.tr 39,60 TL, 2) Dekoratif Gemi Biblo Eskitme Ahşap – mudo.com.tr 32,70 TL, 3) Dekoratif Kule – mudo.com.tr 63,60 TL

Yeni bir ev hediyesi olarak alabileceğiniz ahşap sepetler taşınılan her ev için kullanışlı olacaktır. Yeri bulunamayan eşyaların düzenlenmesi ya da yeni bir dolap alana kadar kıyafetlerin derli toplu olarak tutulması için ideal olan bu sepetler ayrıca çok şık görünüyor.

1) Pjas Muz Lifi Sepet – İkea 29,95 TL, 2) Knipsa Deniz Sazı Sepet – İkea 29,95 TL, 3) Branas Rattan Sepet – İkea 29,95 TL

Ahşap hediyelik eşya fiyatları bazen aynı büyüklükte bir obje, biblo ya da mobilya için çok farklı olabilmektedir. Bunun başlıca nedenleri ahşabın üzerindeki işleme, kullanılan ahşap (Teak işlemek ağacın yapısından dolayı zorken, çamı işlemek yumuşak olduğu için daha kolaydır ve daha kısa sürede bitirilebilir) ve tabii ki el işimi yoksa makine ürünümü olduğudur. Hediyenizi seçerken bunlara dikkat edin.

Bu yazıyla ilgili henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın