Ankara Bodrum Kaç Kilometre?

Ankara Bodrum Kaç Kilometre?

Ankara şehir merkezi ile Bodrum arasında karayolu ulaşımı için iki yol alternatifi bulunmaktadır. İlk seçenekte Bolvadin, Dinar ve Nazilli’den geçerek Bodrum’a ulaşabilirsiniz. Bu rota 708 km‘den oluşup özel araç ile 8 saat 40 dakika kadar sürmektedir, gerek süre gerek mesafe açısından en ideali olarak tavsiye edilebilir. Diğer alternatif ise Afyon, Uşak, Turgutlu, Söke’yi takip ederek Bodrum’a varan yol güzergahıdır. Bu yolculuk ise 792 kilometreden oluşacak olup araba ile yaklaşık 9 saat 20 dakika sürecektir.

Bireysel aracınız ile gitmeyi tercih etmezseniz otobüs yolculuğu veya uçak seyahati imkanı bulunmaktadır. Ankara  – Bodrum arası otobüs seyahati molalar ile birlikte yaklaşık 10 saat sürmektedir, dilerseniz onlinebilet.com sayfasından güncel seferleri inceleyebilirsiniz. Uçak yolculuğu ise Ankara Esenboğa havaalanı ile Bodrum Milas havaalanı arasında gerçekleşmekte ve ortalama 1 saat 15 dakika sürmektedir.  Milas havalanı ile Bodrum arasındaki uzaklık ise 36 kilometredir.

Ankara Bodrum Kaç Kilometre? İçin 1 Yorum Yapılmış

  1. hamdi 10 Aralık 2012 #

    Selam herkese,
    Benim Ankara’ya ilk gidişim araçla, umarım iyi geçer Bodrum-Ankara yolculuğum. Herkese kazasız belasız hayırlı yolculuklar.

Bir Cevap Yazın