Ankara Kiralık Vinç Hizmeti Nereden Alınır?

Ankara Kiralık Vinç Hizmeti Nereden Alınır?

Pek çok büyük inşaat projesinin aynı anda devam ettiği Ankara’da kiralık vinç sektörü hızla büyümekte. Tabii Ankara kiralık vinç firmaları sadece inşaat projelerinde kullanılan vinç modelleri ile değil dış cephe giydirme sistemlerinin montajından site aydınlatmalarının bakımına kadar farklı talepler için farklı vinç modellerini makine parkurlarında bulundurmaktalar. Ankara kiralık vinç firmalarının bir çoğu vinç hizmetlerinin yanı sıra ağır yük taşımacılığı, konstrüksiyon montajı ve diğer deneyim gerektiren alanlar da hizmet sunmakta.

Ankara aynı zamanda çevre illerde ihtiyaç duyulan kiralık vinç hizmetleri için bir merkez konumunda. Yani Kırıkkale, Kırşehir, Bolu ve Çorum gibi Ankara’ya komşu olan illere ve ilçelere Ankara merkezli kiralık vinç firmaları hizmet veriyor. Ankara’da bulunan sektörün önde gelen firmaları personelini yeni modellere göre sürekli eğitimden geçirmekte ve çalışma alanında alınacak güvenlik tedbirleri konusunda güncel gelişmeleri takip etmekte.

Ankara’da kiralık vinç hizmeti almak istediğiniz firmanın araçlarının K1 belgesine sahip olup olmadığı, vinç operatörlerinin ehliyetlerinin iş makinesi kullanma izni içerip içermediğini ve kiralanacak makinelerin düzenli bakımlarının yapılıp yapılmadığını sormalısınız.

Vinç kiralamanın işlerinizi kolaylaştıracağı alanlar arasında vinçli nakliyat, ağır yük taşıma, çelik konstrüksiyon yapıların montajı, açık hava reklam tabelaların montajı, şehir ve site aydınlatma direklerinin bakımı ve montajı, konteyner taşımacılığı gibi pek çok işi sayabiliriz. Bunlar dışında yükseğe taşınması gereken personel ve yükler için vinç kiralama hizmetlerini kullanabilirsiniz.

Ankara Kiralık Vinç Firmaları

Ulus Vinç: Ankara’da kiralık vinç hizmetleri alanında öncü kuruluşlar arasında yer alan Ulus Vinç her türlü kiralık vinç hizmetinin yanı sıra elektrik direği montajında ağır yük taşımacılığına kadar geniş bir yelpazede hizmet vermekte. Ulus Vinç’in sahip olduğu makineler arasında farklı kapasitelerde teleskopik vinç modelleri, mobil vinçler, farklı markaların konut projelerinde kullanıma uygun kule vinçleri, 3-10 ton arası kapasitesi bulunan kiralık forklift modelleri ve personel taşıyıcı sepetli platformlar yer alıyor. Ulus Vinç Ankara ofisi Ostim’de ve telefon numarası (312) 385 28 63.

Tutkun Kardeşler Vinç İşletmesi: 50 ton ile 220 ton taşıma kapasitesi ve 53 metre ile 112 metre yükseklik kapasitesi bulunan vinç modelleri ile Ankara’da kiralık vinç hizmetleri veren Tutkun Kardeşler Vinç İşletmesi makineleri arasında vinçli kamyon, sepetli vinç ve montaj vinçleri de bulunuyor. 1992 yılında beri hizmet veren firmanın ofisi Ostim’de ve telefon numarası (312) 385 02 76.

Dck Makina: Özellikle inşaat projelerinde kullanılan ve çeşitli inşaat malzemelerinin inşaat sırasında üst katlara taşınmasına yarayan yerden kumandalı vinç imalatı alanında faaliyet gösteren firma elektrikli ve dizel seçenekleri sunuyor. Kayış kavramalı vinç modelleri dışında betonyer, vibro mastar makineleri, demir kesme ve bükme makineleri ile asfalt silindirlerini firmanın kataloğunda bulmanız mümkün. Telefon numarası 312 394 47 52 olan firmanın ofisi Yenimahalle’de bulunuyor.

Yukarıda iletişim bilgilerini verdiğimiz firmalar dışında Ankara’da özellikle kamyon üstü vinç modelleri ve sepetli vinç kiralayabileceğiniz pek çok firma hizmet veriyor. Bu firmalarla çalışmaya başlamadan önce gerekli sertifika ve izin belgeleri olup olmadığını ve daha önce yaptıkları çalışmalardaki referanslarını kontrol etmenizi tavsiye ederiz.

, ,

Bu yazıyla ilgili henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın