Anneye Hediye Ne Alınır?

Anneye Hediye Ne Alınır?

Annelik yorucu bir meslek olduğu için onun kendine vakit ayırabileceği, bir gün de olsa zamanı sadece kendisi için kullanabileceği hediyeler iyi bir hediye seçeneği olabilir. Bunun dışında sizin üzerine düşündüğünüz, yapmak için uğraştığınız hediyeler emin olun annenizin hoşuna gidecektir.

Şimdi daha net olarak “Anneye hediye ne alınır?” sorusuna cevap olarak bir kaç tavsiye verelim.

Takı her kadın için kullanacağı ve beğeneceği bir hediyedir. Tabii zevkine ve kıyafetlerine uygun olanı bulabilirseniz. Eğer Anneler Günü için ne alacağınızı düşünüyorsanız pek çok mücevher ve pırlanta markası bu güne özel tasarımlar üretiyor. Bu mağazalara bakabilirsiniz. Öyle binlerce lira etiket koymuyorlar. 100 TL’ye bile özel tasarımlı, küçük bir pırlantası olan kolye, bilezik, küpe bulabilirsiniz. Kredi kartına taksit seçeneğiniz her zaman var.

Elektrikli mutfak aletleri artık tüm zamanların klasiği olduğu için uzak durmakta fayda var. Ama yakın zamanda “Bir rondom olsaydı” gibi bir cümle duyduysanız bu bir mesaj olabilir.

Ev dekorasyonu için kullanılabilecek objeler, aksesuarlar, ev tekstilleri, yastıklar her zaman listede.

Çalışan ya da ev kadını, her anne cilt bakımı, masaj yaptırmak ve güzellik merkezine ya da bir SPA’ya gitmek isteyecektir. Böyle bir merkezden bir günlük bakımı içeren bir hediye çeki alabilirsiniz. Yabancılık çekmemesi için ikiniz birlikte gidebilirsiniz.

“Akşama yemekte ne yapayım?” sorusunu sıkça duymaya başladıysanız anneniz yemek bulma konusunda sıkıntıya düşüyor demek. Yemek tarifleri kitabı iyi bir hediye olabilir. Kitabı seçerken pratik tarifler olan ve her evde bulunan malzemelerle hazırlanan yemeklerin bulunduğu bir kitap seçerseniz daha kullanışlı olacaktır.

Eğer spor yapma istediğinden bahsediyorsa bir spor salonu üyeliği, haftanın belirli günlerinde yürüyüşe çıkıyorsa iyi bir spor ayakkabı alabilirsiniz.

Kıyafet, çanta ve aksesuarlar her zaman alınabilecek hediyeler. Dolabına bir bakın. İhtiyacı olabileceğini düşündüğünüz bir şey alın.

Onun kendine vakit ayırmasını istiyorsanız ev işleri için hazırlayacağınız kuponlar işine yarayabilir. Aynı evde yaşıyorsanız “masa toplama, çamaşır yıkama, çamaşırları asma, elektrik süpürgesi, bulaşık makinesi boşaltma, market alışverişi” gibi kuponlar hazırlayarak dilediği zaman kullanmasını sağlayabilirsiniz.

Yine sizin hazırlayacağınız bir aile albümü, şık bir çerçevede aile fotoğrafı ya da sadece onun fotoğraflarından oluşan bir albüm hoşuna gidebilir.

Yeni bir şeyler öğrenmesine olanak tanıyan kurslar hem sosyalleşmesine olanak tanır hem de yeni beceriler kazandırır. Artık özellikle büyük şehirlerde her ilgi alanı için bir kurs bulmak mümkün. Tango kursları, yemek kursları (her dünya mutfağı için farklı bir kurs bulabilirsiniz), seramik kursları, resim heykel kursları, öykü yazma kursları bunlardan sadece bir kaçı. Annenizin nelere ilgi duyduğunu gözden geçirerek ona uygun, seveceği ve devam edeceği bir kurs bulabilirsiniz.

Anneniz alabileceğiniz hediye seçenekleri sınırsız. Ancak hediyeyi verirken mutlaka kendinizden bir şeyler katın. Küçük bir kart veya bir kaç cümle söz onun için en güzel hediye olabilir.

Anneye Hediye Ne Alınır? İçin 1 Yorum Yapılmış

  1. pınar 20 Haziran 2012 #

    Annelik yorucu bir meslek gerçekten . Biz 2 kız kardeş farklı şehirlerde yaşıyoruz. Üçüncü kareşimiz ise yurt dışında yaşıyor ve dolayısyla annemize doğum günü, anneler günü vs. özel günlerde pek hediye alamıyor. Bu doğum gününde yurtdışında yaşan kardeşimiz gruphediye diye bir siteden annemizin doğum günü için bir grup açmış. Bizi de facebooktan davet etmiş. gerçi maille mesajla falanda davet ediliyormuş sanırım. Hepimizi o site üzerinden para topladık. toplanan parayı sahibine bir banka kartına yükleyip gönderiyor sistem. Özel kutusunda da hediye ye katılanların yani bizim resimlerimiz var. Annemde bizim topladığımız parayla spa’ya gitmiş. Bir yorgunluk atmış oldu adeta… Şahsen sistem bizim çok hoşumuza gitti. uzakta olduğumuz için hediye alıp göndermek biraz zor oluyordu. Özellikle yurt dışında yaşan kardeşimiz için. Artık ben yurtdışında yaşıyorum mazereti kalmadı her özel günümüzde onun da katılmasını bekliyoruz valla:)

Bir Cevap Yazın