Antalya Göynük Arası Mesafe ve Transfer Fiyatları

Antalya Göynük Arası Mesafe ve Transfer Fiyatları

Antalya’nın Kemer ilçesine bağlı bir kasaba olan Göynük doğası, temiz plajları, kanyonu ile her geçen yıl daha fazla turist tarafından ziyaret edilmektedir. Antalya Göynük arası transfer hizmetlerini Antalya merkezli araç kiralama firmaları sağlamaktadır.

Antalya Göynük arası mesafe yaklaşık 40 kilometre olup transfer süresi 1 saate yakın sürmektedir. Antalya Göynük arası transfer fiyatları binek araçlar için tek yönlü olarak 55 TL ile 65 TL arasında değişmektedir. Bu araç başına fiyat olup 4 kişi seyahat etmeniz durumunda fiyat dörde bölünmektedir. Göynük Antalya arası yakın olduğu için Antalya araç kiralama firmaları ile gidiş – dönüş olarak bir transfer anlaşması yapıp indirim sağlayabilirsiniz. Transfer hizmeti için bir araç kiralama firması ile anlaşırsanız aracınız sizi Antalya Havaalanı çıkışında alıp Göynük’te istediğiniz noktaya bırakmaktadır.

Antalya Göynük arası daha ucuz transfer arıyorsanız HAVAŞ’ın Antalya Havalimanı servisleri ile otogara gelip Göynük minibüslerine binebilirsiniz.

,

Bu yazıyla ilgili henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın