Atatürk Havalimanı Transfer Ücretleri

Antalya Transfer Fiyatları Ve HAVAŞ Servis Bilgileri

Tatil için en çok tercih edilen ve özellikle yaz aylarında yerli ve yabancı turistlerin akın ettiği Antalya plajları, kültür mirasları, müze ve ören yerleri ile her yıl ziyaretçi sayısını artırarak ülke turizmine katkı sağlamaya devam etmektedir. Turizm merkezi olan Antalya aynı zamanda uluslararası Antalya Havaalanı ile yılda 14 milyon yolcuya hizmet vermektedir.

Antalya şehir merkezi çeşitli butik oteller, 5 yıldızlı otellere ve diğer kategorilerde konaklama tesislerine ev sahipliği yapmakla birlikte şehirde bulunan Lara Plajı ve Konyaaltı Plajı yoğun olarak kullanılmaktadır. Ayrıca Antalya’ya bağlı ilçe ve beldeler olan ve turizmde önemli bölgeler arasında yer alan Kemer, Manavgat, Finike, Akseki, Serik, Kaş, Kalkan, Beldibi ve diğer bölgeler sebebiyle Antalya şehir merkezi ve Antalya Havalimanı ile bu bölgeler arasında transfer hizmetleri Antalya’ya havayolları ile gelmeyi tercih eden turistler tarafından yoğun olarak kullanılmaktadır.

Antalya transfer hizmeti veren araba kiralama şirketleri Antalya havaalanı ve gideceğiniz noktalar arasında binek araç, minibüs, vip minibüs, midibüs ve daha büyük gruplar için otobüslerle faaliyet göstermektedirler. Antalya transfer fiyatları gidilecek bölgenin uzaklığına, kişi sayısına ve kiraladığınız araç türüne göre değişiklik göstermektedir.

Antalya Havaalanı şehir merkezi için, havaalanı iç hatlar ve dış hatlar çıkışında bulunan taksileri kullanabilirsiniz. Şehir merkezine daha ucuz bir ulaşım için HAVAŞ’ın servis otobüsleri yaklaşık 45 dakikada sizi şehir merkezine götürebilir. HAVAŞ otobüsleri TEDAŞ Kavşağı, Meydan, Mevlana Kavşağı, Şehir Merkezi, Eski Otogar, Sheraton Otel, Falez otel, Otogar gibi bölgelerde yolcu indirmektedir. Eğer taksi kullanacaksanız Antalya Havalimanı ile Antalya şehir merkezi arası mesafe yaklaşık olarak 15 kilometredir ve yolculuk ortalama 25 dakika sürmektedir.

HAVAŞ Antalya Havaalanı güncel fiyatları ve servis saatlerini HAVAŞ’ın (0242) 330 38 00 numaralı telefonundanöğrenebilirsiniz. Ayrıca HAVAŞ servisi ile otogara giderek buradan Alanya, Demre, Adrasan, Beldibi, Belek, Çıralı, Olimpos, Fethiye, Side ve diğer destinasyonlara otobüs ve minibüslerle ulaşım sağlayabilirsiniz.

Antalya araç kiralama firmaları transfer hizmetleri için en sık kullanılan transfer rotaları ve transfer fiyatları 4 kişilik binek araçlar için;

  • Antalya Alanya transfer fiyatları 90-110 TL
  • Antalya Kemer transfer fiyatları 50-70 TL
  • Antalya Side transfer fiyatları 60-70 TL
  • Antalya Belek transfer fiyatları 40-50 TL
  • Antalya Kaş transfer fiyatları 180-200 TL arasında değişmektedir.

,

Bu yazıyla ilgili henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın