Askere Giden Sevgiliye Ne Alınır?

Askere Giden Sevgiliye Ne Alınır?

Askere giden sevgiliye ne alınır sorusuna ilk cevap sevdiklerini, sizi yanında hissetmesini sağlayan herhangi bir şey olabilir. Askere gidenler için gerekli olan yün içlik, çorap, iç çamaşırı gibi malzemeler paket halinde satıldığı ve genellikle bunları anne aldığı için pas geçiyorum.

Ancak sizi hatırlatması için bir pijama alabilirsiniz mesela. Renklerin fazla dikkat çekici olmamasına özen gösterin. Sonuçta koğuş ortamı malum. Şimdi askere giden sevgilinize alabileceğiniz diğer hediyelere bir bakalım.

Hatıralar askerde onun yalnız kaldığında en çok düşüneceği şeyler olacaktır. Bu hatıraların canlı kalması için ikinizin fotoğraflarından oluşan küçük bir albüm oluşturabilirsiniz. Emin olun askerden döndüğünde bu fotoğraf albümü sanki 10 yıldır kullanılmış gibi eskimiş olacaktır.

Küçük bir albüm dememin sebebi her askerin kendine ayırabileceği alan ve dolabı küçük olduğu için kullanışlı olması açısından.

Yine sizi hatırlatacak bir aksesuar hediye edebilirsiniz. Bir anahtarlık, bir saat, kalem, sade bir kolye ucu olabilir. Kışla da askeriyenin verdiği kıyafetler dışında bir şey giymek yasak ama çarşı izninde giyebileceği sizin ördüğünüz bir atkı, eldiven ya da bere kullanışlı olacaktır.

Şık bir fotoğraf çerçevesine ikinizin en beğendiği fotoğrafı koyabilirsiniz. Yine çerçevenin çok büyük olmamasına dikkat edin.

Anılara yönelik hediyeler dışında askere gidecek sevgiliye alınabilecek pek çok hediye seçeneğiniz var. Bu hediyeler tıraş makinesi, tıraş seti, kalın bir kazak, gece yatarken giyebileceği bir eşofman üstü, nöbette giyeceği (eğer soğuk bir yere düştüyse) yün içlik, botları için kullanabileceği yumuşak bir tabanlık, iç çamaşırı, alarmlı ucuz bir saat olabilir.

Sonuçta sevgilinize alacağınız hediye onun uzakta kaldığında sizi olabildiğince yanında hissetmesini sağlayacak bir hediye olursa daha iyi olacaktır. Diğer gerekli ve kullanışlı asker ürünleri ise her zaman alabileceğiniz ve ziyarete gittiğinizde verebileceğiniz ürünlerdir.

Bu yazıyla ilgili henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın