Bahçe Kapısı Motoru Satışı ve Montajı Yapan Firmalar

Bahçe Kapısı Motoru Satışı ve Montajı Yapan Firmalar

Farklı büyüklüklerde ve ağırlıklarda bahçe kapıları için otomasyon sistemlerinde kullanılan farklı kapasitelerde bahçe kapısı motoru imalatı, ithalatı ve montajı hizmetleri veren firmaları bu sayfada bulabilirsiniz. Bahçe kapısı motoru fiyatları alabileceğiniz firmaların adres, telefon bilgileri ve tanıtımlarında yer alan hizmet ve ürün bilgileri firmaların web sitelerinden derlenmiştir. Firmalar aşağıdaki listede herhangi bir sıralama olmaksızın listelenmişlerdir.

İdosan
Dış mekanlar için güvenlik sistemleri ve girişler için kapı sistemleri ile sektörde faaliyet gösteren İdosan estetik, kullanımı kolay ve size uygun çözümler sunmayı amaç edinmiştir. Firmamız otomatik kapı motorlarının komple sistem satışını ve montajını yapmaktadır. Diğer hizmetlerimiz arasında fotoselli kapılar, döner ve dairesel kapılar, cam kapı sistemleri ve pvc kapılar bulunmaktadır.
Örnek Mah. Ahmet Yesevi (G38) Cad. No: 68 Üsküdar / İstanbul
0216 472 53 77
idootomatikkapi.com

White Rose
Türkiye genelinde bayi ağıyla bakım, servis ve yedek parça hizmetlerini aksatmadan sürdüren White Rose otomatik kapı motorları ile yapılarınıza otomasyonu taşıyor. Firmamız bahçe kapıları, hızlı sürgülü kapı motorları ile farklı alanlar için uygun çözümler sunuyor. Özel alaşımlı kapı motorları darbeye karşı dayanıklı olarak üretilmektedir. Özellikle jet serisi motorlar sık kullanılan kapılarda uzun yıllar bakımsız kullanılabilmektedir.
Organize Sanayi Bölgesi 9. Cad. No:1 / Karaman
0338 224 13 60 pbx
whiterose.com.tr

Joker Door
Yana kayar kapı modelleri için ithal kapı motorları satışı yapmaktayız. Joker Door olarak evler, fabrikalar, konut bölgeleri, depolar gibi mekanların girişinde kullanılan otomatik kapı sistemleri, kepenk ve panjur sistemleri üretimi gerçekleştiriyoruz. Firmamız sadece satışta değil satış sonrası hızlı ve güvenilir servis hizmetlerinde de bir adım önde. Tüm ürün çeşitlerimizi ve firmamız hakkında geniş bilgileri sitemizde bulabilirsiniz.
İkitelli Demirciler sitesi B.3 Blok No.89 K.çekmece / İstanbul
0212 671 16 50
jokerdoor.com

Elektro Stor
Firmamız alüminyum bahçe giriş kapıları ya da ferforje kapıların otomasyonunu sağlayan kapı motorları pazarlama ve montajı sektöründe çözümler sunmaktadır. Özellikle fabrikalar ve depolar gibi giriş kapılarının gün içinde yoğunlukla kullanıldığı alanlarda kullanım için müsait, buton sistemi ile uzaktan çalıştırılabilen motorlar pazarlamaktayız. Motorlarımız 400’den 1200 kg kapılara kadar rahatlıkla kullanılabilmektedir.
Akdeniz Sanayi Sitesi 5004 Sk. No:66 / Antalya
0242 221 65 11
elektrostor.com

Yankı Oks
Yankı Otomatik Kapı Sistemleri geçiş sistemlerinden trafik ekipmanlarına kadar siteler, fabrikalar, otoparklar ve ihtiyaç duyulan diğer alanlar için geçiş, kapı, bariyer ve güvenlik sistemleri sektöründe geniş ürün yelpazesi ile faaliyet göstermektedir. Firmamızın üretimini yaptığı kapı motorları 400 kg’dan 2200 kg kapılara kadar kullanılabilmektedir. Az kullanım için hesaplı motor seçeneklerinin yanı sıra sürekli kullanım için uygun kapı motorları kataloğumuzda mevcuttur.
Perpa B Blok K: 7-8 N: 954 Okmeydanı Şişli / İstanbul
0212 222 37 15 Pbx
yankioks.com

Mert Otomasyon
Dairesel bahçe kapıları ve yana kayar kapı sistemlerinde kullanılan motorların satışı ve dilediğiniz kapı modeline montajı hizmetleri sağlamaktayız. Mert Otomasyon fabrika girişlerinde otopark girişlerine kadar farklı alanlarda kullanılan değişik modellerdeki otomatik kapı sistemlerini üretmektedir. Ürünlerimiz uzun süreli kullanıma ve hava koşullarına dayanıklıdır ve yıllarca bakım gerektirmeden kullanılabilir.
Şehit Cengiz Karaca M. 38. Cad 223. S. No:13 Dikmen / Ankara
0312 480 66 22
mertotomasyon.com

Remco
Motor, otomasyon ve kontrol sistemleri ile bahçe ve yapı otomasyon hizmetleri sunan Remco sizlerden gelen taleplere göre güvenlik sistemi geliştirilmiş, raylı ya da sürgülü kapılar için uygun motorlar ile komple motorlu bahçe kapıları üretimi ve kurulumu yapmaktadır. Remco ayrıca çeşitli tiplerde sarmal motor, fotoselli kapılar ve kumandaların pazarlaması hizmetleri de vermektedir.
İstoç 30. Ada N:32 Mahmutbey Bağcılar / İstanbul
0212 659 79 00
camaks.com

Çalık Mühendislik
Kaliteli teknik servisimiz, uzman montaj elemanlarımız ve en yeni teknoloji ile donatılmış ürünlerimiz ile sektörün öncü firmaları arasında yer alıyoruz. Çalık Mühendislik olarak bahçe kapısı motorları alanında ithal emniyet fotoselli, 220 V ile çalışan, kumandalı ve lambalı motorlar ile hizmet vermekteyiz. Çalık Mühendislik aynı zamanda her türlü alüminyum işleri, otomatik panjur ve kepenk sistemleri ile dış cephe kaplamaları alanında faaliyet göstermektedir.
Mahfesığmaz Mah. 79097 Sok. Gameroğlu Apt. Zemin Kat Seyhan/ Adana
0322 235 13 26 pbx
calikmuhendislik.com.tr

, , , ,

Bu yazıyla ilgili henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın