Bodrum Fethiye Arası Kaç Saat?

Bodrum Fethiye Arası Kaç Saat?

Kullanılan yola göre 230 kilometre ile 290 kilometre arası değişen Bodrum Fethiye arası mesafe binek araçla 4 saatte alınabilmektedir. Eğer D550 ve D330 yollarını kullanırsanız bu yolculuk ortalama 6 saat sürmektedir.

Bodrum’da faaliyet gösteren araç kiralama firmaları Bodrum merkez ve Bodrum Havaalanı Fethiye transfer hizmetleri vermektedir. Bodrum Fethiye transfer fiyatları ucuz, 4 kişilik binek araçlar için 200TL – 250TL arasında değişmektedir. Daha büyük gruplar için minibüs kiralamak isterseniz bu tek yönlü yolculuklar için 320-370TL arasında ücretlendirilmektedir.

Bodrum Fethiye arası özel araçla ulaşım için Bodrum’da merkezi bulunan pek çok araba kiralama firmasından fiyat teklifi alabilir ve size en uygun olanını seçebilirsiniz. Ayrıca Bodrum araç kiralama firmaları Bodrum Havaalanı çıkışından direk olarak Fethiye’ye transfer hizmeti vermektedir.

Bir diğer ulaşım seçeneği otobüs yolculuğudur. Özellikle az sayıdaki yolcular için en ekonomik ulaşım imkanıdır. Fethiye Seyahat’in seferler gerçekleştirdiği bu güzergahta Onlinebilet.com üzerinden otobüs saatlerini inceleyebilir ve uygun bileti satın alabilirsiniz.

,

Bu yazıyla ilgili henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın