Bodrum Havaalanı Transfer Fiyatları

Bodrum Havaalanı Transfer Fiyatları

Milas Bodrum Uluslararası Havalimanı yılda ortalama 2 milyon yabancı turist ve 600 bine yakın yerli turisti ağırlamaktadır. Bodrum Havaalanı Bodrum merkeze yaklaşık 35 kilometre olup özel araçla bu yolculuk ortalama 35 dakika sürmektedir.

Bodrum her yıl on binlerce yerli ve yabancı turisti ağırlayan, Türkiye’nin en önemli turizm beldesinden biri olmakla birlikte, gece hayatı, lüks restoranları, mavi bayraklı plajları, sakin koyları ve daha pek çok özelliği ile her tatilci için ayrı bir özellik sunmaktadır.

Bodrum transfer hizmeti veren araç kiralama firmaları Bodrum’a bağlı beldeler olan, Yalıkavak, Turgutreis, Göltürkbükü, Aktur, Akyarlar, Gümüşlük ve diğer koylara şoförlü araçlarla faaliyet göstermektedir.

Bodrum merkezden değil de Havalimanı’ndan transfer hizmeti arıyorsanız, Bodrum Havalimanı dış hatlar geliş ve iç hatlar geliş terminalinde bulunan araba kiralama firmaları ile şehir merkezinde ofisi bulunan Bodrum araba kiralama şirketlerinden hizmet alabilirsiniz.

Bodrum transfer hizmetlerini sadece Bodrum’a bağlı koylar için değil Marmaris, Kuşadası, Ölüdeniz, Fethiye, Didim gibi diğer tatil destinasyonları için de bulabilirsiniz.

Bodrum transferi için özel araç kiralama dışında bir diğer alternatifinizde Bodrum otogarından aşağı yukarı her koya kalkan minibüsler olabilir. Daha ucuz olan bu seçenek ile bagajlarınızı taşımak ve minibüsün indirdiği yerden gideceğiniz otele yürümek biraz zorlu olacaktır. Ama bagajınız az ise bu yolu kullanabilirsiniz. Yine Bodrum dışında başka bir istikamete yolculuk yapacaksanız Bodrum Şehirlerarası Otobüs Terminali‘nden kalkan otobüsleri kullanabilirsiniz.

Eğer 3-4 kişi seyahat ediyorsanız Bodrum transfer fiyatları sizin için adam başı daha ucuza gelecektir. Çünkü araç kiralama şirketleri kişi sayısına göre değil araç başına fiyat belirlemektedir. Mesela Bodrum Havalimanı Bodrum merkezi arası bir binek araç kiralarsanız kişi başı transfer fiyatı yaklaşık 13 TL‘ye gelir. Daha büyük gruplar için minibüs kiralama ve otobüs kiralama durumlarında bu fiyat iyice azalacaktır.

Daha konforlu bir yolculuk için vip minibüs kiralama ve lüks araç kiralama gibi imkanları da bulabilirsiniz. Mercedes Vito, Hyundai Starex Vip gibi araçlarla hizmet veren pek çok araba kiralama şirketi Bodrum’da bulunmaktadır.

Milas Bodrum Havaalanı Bodrum merkez transferi için Havaş iç hat uçakları için servis düzenlemektedir. Aynı şekilde Bodrum Şehirlerarası Otobüs Terminali ile havaalanı arasında hizmet vermektedir. Havaş servisleri ayrıca Torba yolu üzerinden de yolcu almaktadır.

Havaalanından kalkan HAVAŞ servisleri yol üzerinde Güvercinlik, Hotel Etap Altınel, Hotel Blue Dreams, Hotel Samara yolu ve Torba yolunda yolcu indirmektedir. HAVAŞ servisleri ile merkeze iniş ortalama 45 dakika sürmektedir. Bodrum HAVAŞ servis saatleri ve fiyatı ile ilgili güncel bilgileri HAVAŞ’ın Bodrum Havalimanı ofis telefonu olan 252 523 00 40‘tan öğrenebilirsiniz.

Bodrum transfer için en sık kullanılan rotalar, mesafeler ve binek araçlar için araç başına ortalama transfer fiyatları ise;

Milas Bodrum Havaalanı Bodrum merkez transfer fiyatları
50 TL, mesafe 36 kilometre

Bodrum Havaalanı-Yalıkavak transfer fiyatı
65TL, mesafe 53 kilometre

Bodrum Havalimanı-Göltürkbükü transfer fiyatı
65TL, mesafe 46 kilometre

Bodrum Havaalanı-Turgutreis transfer fiyatları
65TL, mesafe 54 kilometre

Bodrum Havalimanı-Gümüşlük transfer fiyatı
65TL, mesafe 56 kilometre

Bodrum Havaalanı-Akyarlar transfer fiyatları
75TL, mesafe 58 kilometre

Bodrum Havaalanı-Bitez transfer fiyatları
50TL, mesafe 41 kilometre şeklindedir.

Tabii sezonda bu fiyatlar artış gösterebilir. Kiralayacağınız araç tipine göre de fiyatlarda artış yaşanabilir. Bodrum havaalanı ve Bodrum merkez veya gideceğiniz koylarda faaliyet gösteren araç kiralama firmalarını arayarak size en uygun olan firmayı seçebilirsiniz. Bazı araç kiralama firmaları erken rezervasyon indirimi de uygulamaktadır.

,

Bu yazıyla ilgili henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın