Bursa Şevket Yılmaz Online Randevu Alma

Bursa Şevket Yılmaz Online Randevu Alma

Ağız ve diş sağlığı, beyin ve sinir cerrahisi, çocuk hastalıkları, fizik tedavi, cerrahi, göz hastalıkları, doğum ve kadın hastalıkları ve diğer klinikleri ile Bursa’nın en büyük hastaneleri arasında yer alan Şevket Yılmaz online randevu sistemi TC Sağlık Bakanlığı “Merkezi Hastane Randevu Sistemi” üzerinden yürütülüyor. Online randevu işlemlerinizi bu sayfada bulunan “randevu al” butonunu tıkladıktan sonra bilgilerinizi girerek gerçekleştirebilirsiniz.

Şevket Yılmaz Online Randevu İşlemi Hakkında bilgiler

Online randevu sisteminde en erken 1 gün sonrasına randevu alabiliyorsunuz. Yine bu sistem sayesinde aldığınız randevu saatine 30 dakika kala tarih ve saati (eğer gideceğiniz klinikte uygun bir saat varsa) değiştirebilirsiniz. Bir gün için kişi başına aynı klinikten 1 randevu farklı kliniklerden toplam 2 randevu alma sınırlaması bulunuyor.

Şevket Yılmaz online randevu dışında Hastane Randevu Merkezi’nin 182 numaralı telefonunu arayabilirsiniz.

Bursa Şevket Yılmaz Hastanesi Hakkında Bilgiler

24 saat acil servis hizmeti bulunan hastane 45 farklı klinikte toplam 24 uzmanlık dalında teşhis ve tedavi hizmetleri vermektedir. Ultrason ve radyolojik görüntüleme merkezleri en son teknolojik cihazlarla donatılmış olan hastane eğitim ve araştırma hastanesi statüsündedir. Bugün 92 uzman doktor, 32 pratisyen hekim ile faaliyet gösteren Şevket Yılmaz Hastanesinde her yıl 1 milyondan fazla hastanın tedavisi yapılmakta, 5000’den fazla ameliyat ve yine 5000’i aşan doğum gerçekleştirilmektedir.

Merkez hastane dışında yine Şevket Yılmaz Hastanesine bağlı Kestel ve Gürsu semt poliklinikleri bulunmaktadır. Hastanenin sitesinden laboratuvar sonuçlarını online olarak görebilirsiniz. Bunun için TC kimlik numaranız, örnek, kart ya da arşiv numaranız gerekmektedir.

Adres : Bursa Şevket Yılmaz Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Yıldırım / BURSA
Telefon : (0224) 295 50 00 (Bu telefondan randevu hizmeti verilmemektedir)

,

Bu yazıyla ilgili henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın