Demir Bahçe Kapısı İmalat ve Montaj Hizmeti Veren Firmalar

Demir Bahçe Kapısı İmalat ve Montaj Hizmeti Veren Firmalar

Fabrika girişleri, konut girişleri ve bahçe girişleri için kullanılan demir kapılar kullanılacağı alana göre sade demir çubuklar şeklinde ya da ferforjeden dekoratif motiflerle üretilebilmektedir. Otomatik ya da elle kullanılabilen demir bahçe kapıları imalatı ve montajı alanında faaliyet gösteren bazı firmaları bu sayfamızda bulabilir, demir bahçe kapıları ile ilgili fiyat ve model bilgileri alabilirsiniz. Firmaların tanıtım, ürün ve hizmet bilgileri ile iletişim bilgileri kendi web sitelerinden alınmıştır. Firmalar herhangi bir sıralama önceliği olmaksızın bu sayfada yer almaktadır.

Alsan Demir
1974 yılından günümüze demir doğrama ürünler ile hizmet veren Alsan Demir bugün pencere korkulukları, çelik çatı kaplamaları, ferforje motifler, bahçe kapıları gibi ürünlerde ilk olarak akla gelen firmalar arasında yer almaktadır. Firmamız her gün büyüyen ürün çeşitleri, kaliteli işçiliği ve zamanında teslim ettiği projeleri ile tercih edilen firmalardandır. Modellerimizi sitemizde bulabilirsiniz.
Eski San Sit. 17. Cadde N: 9 / Samsun
0362 233 73 78
http://www.alsandemir.com

Burakcan Demir Doğrama
Kapı, pencere, balkon, bahçe için dekoratif demir doğrama kapılar üretmekteyiz. Firmamız tarafından beğenileriniz doğrultusunda tasarlanan ürünlerin imalatı atölyemizde ustalar tarafından elde yapılmaktadır. Müşterilerimizi her zaman öncelikli olarak gördük ve daima ihtiyaçlara en uygun çözümleri sunduk. Bugüne kadar yaptığımız hiç bir işte kaliteden vazgeçmedik.
Ali Ersoy Mah.11.Sokak(34) No: 148/A / Ankara
0312 350 13 99
burakcandemirdograma.com

Sommer
Uzaktan kumandalı demir bahçe kapıları, garaj kepenkleri, kapı motorları ve aksesuarları satış hizmetleri veren Sommer Alman mühendisliği kaliteli ürünleri 11 yıldan bu yana Türkiye’de pazarlamaktadır. Firmamız en uygun fiyat seçenekleri ile ve ülke geneline yayılan servis ağı ile faaliyet göstermektedir. Şirketimiz bu hizmeti en uygun tasarım ve performans gereksinimlerini sağlamak üzere sürdürmeyi görev kabul etmektedir.
Meneviş Sk. 55/2 Aşağı Ayrancı / Ankara
0312 426 15 22 pbx
sommerkapi.com

MSM Ferforje
Bahçelerin girişleri, apartmanlar, villa kapıları gibi farklı alanlarda yana kayar, açılır, kanatlı demir kapıların üretimi ile sektördeyiz. Aldığı projeleri her zaman söz verdiği tarihte sorunsuz olarak teslim eden MSM Ferforje işçiliğinde ve kullandığı ürünlerde kaliteyi, sağlamlığı, estetiği ve kullanım kolaylığını ön planda tutmaktadır. 2004 yılında kurulmuş bir firma olmamıza rağmen sektörümüzde kendimize sağlam bir yer edinmeyi başardık.
Ağaç İşleri SS 21. Cad. 517 Sk N: 20 İvedik Yenimahalle / Ankara
0312 395 24 94
msmferforje.com

Arhan Demir Doğrama
Bina girişleri için demir kapılar ve bu kapıların üzerinde polikarbon çatı uygulamaları alanında hizmet veren firmamız bahçe korkuluklarından halı sahalara kadar geniş bir yelpazede hizmetler sunmaktadır. Yüksek standartlarda, kaliteli işçilik ve müşteri odaklı servisimiz ile sektörünün tercih edilen firmaları arasındaki yerimizi korumaktayız.
Ali Ersoy Mahallesi 52. Sokak No:8 Siteler / Ankara
0312 351 80 19
arhandemirdograma.com

A Door
Site girişleri, villa girişleri, otoparklar gibi alanlarda kullanılmak üzere otomatik kapı üretimi yapıyoruz. A Door imal ettiği kapıları hem elle hem de motorla kolaylıkla kullanılabilecek şekilde üretmektedir. Firmamız daha estetik çözümler için ferforje demir kapılarında üretimini gerçekleştirmektedir. Diğer ürünlerimiz içinde otomatik kepenk sistemleri, garaj kapıları ve dış cephe kaplama sistemleri bulunmaktadır.
Davutpaşa Caddesi TİM 2 Merkezi K 1 N: 285 Topkapı / İstanbul
0212 641 74 88
a-door.com

Akdaş Ferforje
1995 yılında kurulan Akdaş Ferforje ferforje kapı, korkuluk ve diğer dekoratif ürünler alanında her projeye aynı özenle yaklaşarak kaliteli çözümler sunmuştur. Estetik demir bahçe giriş kapıları, yangın merdivenleri, çocuk oyun parkları ve diğer hizmetlerimiz hakkında bilgiler almak ve referanslarımızı fotoğraflı olarak görmek için web sitemizi ziyaret edin.
Başkent Anadolu San. Sit. 26. Cad. 660 Sok. No:19 Ostim / Ankara
0312 394 02 41
af-ferforje.com

Berfu Ferforje
Firmamıza adını veren ferforje sistemleri alanında hazır modellerin yanı sıra sizin istediğiniz tasarımlarda estetik, kullanımı kolay tasımlar yapmakta ve imal etmekteyiz. Berfu Ferforje olarak bahçe kapıları dışında dekoratif apartman giriş kapıları, kapılara estetik bir görüntü kazandıran taçlar gibi farklı uygulamalarımız bulunmaktadır. Ürünlerimiz ile ilgili videoları sitemizde bulabilirsiniz.
Keresteciler Sanayi Sitesi E Blok 1132/10 Ostim / Ankara
0312 385 47 33
berfuferforje.com.tr

, , , , ,

Bu yazıyla ilgili henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın