En İyi Çatlak Giderici Krem Fiyatları

En İyi Çatlak Giderici Krem Fiyatları

Çatlaklar vücudun çeşitli yerlerinde görülebilmektedir. En çok kalça, göbek ve bel bölgesinde görülen çatlakların en sık rastlanan nedeni hızla kilo alıp vermektir. Yine doğumdan sonra da çatlaklar ile sıkça karşılaşılmaktadır. Bu çatlaklara karşı kullanabileceğiniz değişik özelliklerde ürünler mevcuttur.

Renuee Extra Güçlendirilmiş Çatlak Giderici Krem bu amaç için kullanılan kremlerden birisidir. Çatlaklara karşı en çok kullanılan kremlerden birisi olduğunu söyleyebiliriz. Bu krem özellikle doğum sonrasında oluşan çatlaklar için geliştirilmiş olan bir kremdir. Cildinize elastikiyet kazandırır ve yenilenmesini sağlar. Aynı zamanda çatlaklardan sonra oluşabilen kalıcı çizgilerinde oluşumunu engeller. Doğum sonrası oluşan çatlaklarda ve kilo vermeye bağlı olarak oluşan çatlaklarda Renuee Extra Güçlendirilmiş Çatlak Giderici Kremi kullanabilirsiniz. Renuee Extra Güçlendirilmiş Çatlak Giderici Kremin yaklaşık satış fiyatı; 60 TL’dir.

Lea Çatlak Giderici Kremde çatlakları önlemek ve yok etmek için kullanılan kremlerden birisidir. Bu kremin içerisinde gotu otu ve neven bitkisi mevcuttur. Bu bitkiler cilt için oldukça faydalı bitkilerdir. Lea Çatlak Giderici Krem içerdiği bitkiler sayesinde vücutta oluşan çatlakların kısa sürede giderilmesini ve cildin yenilenmesini sağlar. Karın bölgesi, bacaklardaki çatlakları gidermek için kullanabilirsiniz. Lea Çatlak Giderici Kremin satış fiyatsı ise; 70 TL’dir.

Rejene Çatlak Giderici Krem yine vücutta değişik nedenler ile meydana gelmiş olan çatlakların görünümlerinin azaltılmasında faydalıdır. Özellikle karın, göbek ve sırt bölgesindeki çatlaklara karşı etkili olduğunu söyleyebiliriz. Doğum sonrası oluşan çatlaklarda kullanabilirsiniz. Bu kremin satış fiyatı ortalama 70 TL’dir.

Bonie Çatlak Kremi de çatlakların önlenmesinde oldukça etkili olan kremlerden birisidir. Özellikle yaşlanma ile beraber ortaya çıkan çatlaklara karşı etkilidir. Çatlaklar ile beraber bozulan cilt rengini de yeniler. Cildin kendi rengine kavuşmasını sağlar. Bonie Çatlak Kreminin satış fiyatı ise; 60 TL’dir.

Bu yazıyla ilgili henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın