En İyi Kırışıklık Giderici Kremler ve Fiyatları

En İyi Kırışıklık Giderici Kremler ve Fiyatları

Yaşlanmanın başlaması ile beraber vücutta kolajenin azalması ile birlikte kırışıklıklar görülmeye başlar. Özellikle göz çevresinde ve alın bölgesinde kırışıklıklar daha fazla göz önünde olduğu için can sıkıcı olabilir. Aşağıda kırışıklıkların görünümünü azaltmak için satılan en popüler kremlerin fiyat bilgilerini bulabilirsiniz. Bu kremlerden kendinize uygun olanı alarak, kırışıklıkları önlemeye başlayabilirsiniz.

Kırışıklık İçin En Etkili Kremler

Siz de kırışıklıklarınızdan rahatsızlık duyuyorsanız, azaltmak ve kontrol etmek için önerdiğimiz krem listesine göz atabilirsiniz.

1. Kiehls Kırışıklık Karşıtı Krem: Kiehls markası kırışıklıklarınız için hafif yapılı bir formülü olan kırışıklık karşıtı bakım kremini öneriyor. İçerisinde soya ve kestane özü içeren bu krem, cildinizin güçlenmesini sağlar, yoğunlaşarak daha sık görünmesine yardımcı olur. Zaman içinde cildinizde sıkılığın kaybolması sonucu ortaya çıkan kırışıklıkların oluşumuna engel olur ve kırışıklık görünümünün kaybolmasını sağlar. Düzenli kullanımda çizgi görünümünün azalmasını sağlar. Hafif yapılı formulü E ve C vitaminleri içerir. Turunç meyve özleriyle zengileştirilmiş bu ferahlatıcı krem cildinizi canlandırmak ve nemlendirmek üzere kolayca cilt tarafından emilir. Aynı zamanda yorgun görünüme karşı yardımcıdır. Fiyat: 200 TL civarı.

2. Estee Lauder Perfectionist [CP+R] Wrinkle Lifting/Firming Serum: Estee Lauder, yeni perfectionist CP+R serumu ile cildinizin süper gücünü ortaya çıkarmayı vaadediyor. Hızlı ve etkili CPR-75 Teknolojisi sayesinde cildinizin kısa sürede toplanmasına yardım ederek cildinizin kendini yenileme sistemine destek olur. Sabah ve akşam kullanıma uygundur. Cildinizi iyice temizledikten sonra serumunuzu uygulayabilirsiniz. Tüm cilt tipleri rahatlıkla bu bakım serumunu uygulayabilir. Fiyat: 380-400 TL.

3. Yves Rocher Kırışık Karşıtı & Sıkılaştırıcı Gündüz Kremi: Yves Rocher Laboratuvarlarının patentli geliştirdiği Doğal Özümseme Teknolojisi (Yaşam Bitkisi) sayesinde elde edilen en etkin bitkisel aktiflere sahip bu bakım kremi, dolgunlaştırıcı ve yoğun koruyuculuk sağlayan özelliği ile kullanmaya başlamanızdan itibaren etkisini gösterir. Cildinizdeki derin kırışıklıkların dolmasını, cildinizin sıkılaşmasını ve yeniden yapılanmasını sağlar. Cildinizi gün boyu etkili biçimde korur. Yaşam Bitkisi’nden elde edilen aktifler, cilt tarafından tamamen özümsenir ve bu sayede tüm cilt tiplerinin kullanımına uygundur. Cilt hücrelerinin yenilenme, savunma ve enerji üretimi gibi yaşamsal fonksiyonlarını yöneten cildin mTor proteini üretimini %32 oranında artırır. Akasya Reçinesi ise hyalüronik asit ve kolajen sentezini hızlandırarak, cilt dokusunu içeriden yapılandırır. Böylelikle cilde kaybettiği dolgunluğunu ve sıkılığını geri kazandırır. Piyasadaki diğer bakım kremlerine kıyasla avantajlı diğer özellikleri ise formulü renklendirici, mineral yağ, paraben içermez. Daha etkili bir sonuç için Yves Rocher Rocher Kırışık Karşıtı & Sıkılaştırıcı Gece Kremi ile birlikte kullanabilirsiniz. Yaptıkları araştırmaya göre kullanan kadınların %80’i daha sık bir cilt gözlemlemiş ve %89’u kırışık derinliğinde azalma gözlemlemiştir. Fiyat: 99.90 TL

4. Avene Eluage Creme – Derin Kırışıklıklar İçin Bakım Kremi: Avene markasının cildin pürüzsüzleşmesi, güçlenmesi ve beslenmesi için geliştirdiği bu bakım kremini siz de deneyebilirsiniz. Tüm cilt tipleri için kullanımı uygundur. Kullanmadan önce makyajınızı silin ve yüzünüzü derinlemesine temizleyin ve kurulayın. Kuruladıktan sonra Avene Eluage Creme’i akşamları yüz ve boyun bölgesine uygulayın. Eğer çok hassas bir cilt yapınız varsa ilk kullanımı gün aşırı yapabilirsiniz. Fiyat: 90-100 TL (30ml).

5. Babe Anti-Wrinkle Lifting Cream – Kırışıklık Kremi: Karma ve kuru ciltlerin kullanımına yönelik yaşlanma içerisinde olan vücudun derisi için koruyucu yardımcı bakım kremidir. Zaman ve yaş doğal yaşlanma nedenidir ancak güneş ışınları yaşlanmayı hızlandırır. Güneşe maruz kalan bireylerin cilt tabakasına güneş ışınları hasar verir. Yaşlanma ve yaşlılık kırışıklıkları ilk olarak yüzde sonrasında da vücudun diğer bölümlerinde oluşmaya başlar. Yeni oluşmaya başlayan kırışıklıklarda kullanılan kırışıklık giderici bakım kremi cilde sıkılık, parlaklık ve canlılık kazandırırve cildinizi nemlendirir. Yüz bölgesindeki kırışıklıklarlar beraber, cildin hücresel kırışıklıklarını da azaltmak için Babe kırışıklık kremi kullanabilirsiniz. Kremi kullanmadan önce cildinizi temizleyin ve kurulayın. Cildiniz kremi emene kadar nazikçe masaj yaparak uygulayın. Güneşe çıkmadan 20 dakika önce uygulamanız cildinizin güneş ışınlarının zararlı etkilerinden de korunmasını sağlar. Fiyat: 110 TL.

6. Loreal Revıtalıft Lazer X3 Yaşlanma Karşıtı Serum: Loreal markasının geliştirmiş olduğu bu yaşlanma karşıtı serum aynı zamanda kırışıklıklara da savaş açıyor. Bu sayede düzenli kullanımda kırışıklıklar azalır, cilt dokusu düzelir, cilt sıkılaşır ve sarkmalar toparlanır. 2 hafta sonunda kaz ayaklarında, kaş hatlarında ve alın çizgilerinde azalma sağlar. Hem lekeleriniz hem de kırışıklıklarınız için bu bakım serumunu kullanabilirsiniz. Derin kırışıklıklarınız için etkili bir bakım sağlar. Temizlenmiş yüzünüzün her iki tarafına 3’er doz uygulayın. Boynunuz için de bir doz uygulayın. Yüzünüzün alt kısmından başlayarak parmak uçlarınızla dairesel hareketlerle uygulayın. Krem veya makyaj uygulamasından önce biraz bekleyin. Yaşlanma karşıtı aktiflerle yüklü mikro taneciklerin cildin derin katmanlarına iyice nüfuz etmesi için uygulamadan sonra bekleyin. Dairesel hareketlerle uyguladığınızda mikro taneciklerin nüfuzunu kolaylaştırırsınız. Fiyat: 40-50 TL.

7. La Roche Posay Redermic R Yaşlanma Karşıtı Günlük Düzeltici Bakım Kremi: La Roche – Posay Termal Suyu ile düzenli kullanımında kırışıklıkları, ciltteki lekeleri ve düzensizlikleri azaltmaya yardımcı olduğu klinik olarak kanıtlanmıştır. İnce çizgiler, derin kırışıklıklar, güneşin sebep olduğu erken yaşlanma, dengesiz cilt tonu ve yapısı gibi sorunlarla mücadele ediyorsanız siz de La Roche Posay’in bu ürününe bakabilirsiniz. Hassas ciltler ve tüm cilt tipleri için uygundur. Saf retinol ve Progressive Release retinol (LP) içeren özel yapısı sayesinde günlük optimal dozda retinolü cilde derece derece ulaştırır. Böylece yaşlanma karşıtı etkinlik sağlarken cildin hasasiyetini de korumaya yardım eder. Derin kırışıklıkların görünümünü azaltmaya yardımcı olur. Cilt yüzeyinin pürüzsüzleşmesine, erken yaşlanma belirtisi olan lekeler azaltılmasına, cilt tonu ve yapısının dengelenmesine yardımcı olur. Sabah ya da akşam yüz, boyun ve dekolte bölgesinde tek başına veya nemlendirici krem ile uygulanabilir. Eğer çok kuru bir cildiniz varsa nemlendirici kullanılmanız daha sağlıklı bir sonuç almanızı sağlayacaktır. UV ışınlarına maruz kalmaktan kaçının. Günlük olarak 15 SPF ya da daha yüksek bir güneş koruyucu krem kullanmalısınız. Diğer retinol içeren ürünlerle birlikte kullanılması sakıncalıdır. İlk kullanım esnasında tahriş hissi verirse uygulama sıklığını azaltın. Böylece cilt retinole alışacaktır. Fiyat: 80-90 TL.

8. Deborah DermoLab Kırışıkları Dolduran Jel Krem -Wrinkle Filler Wrinkle Filling Effect: Bakım krem önerilerimizdeki kırışıklık kremlerinin yanı sıra destekleyici bir alternatif bakım kremi arıyorsanız Deborah markasının kırışıklıkları dolduran jel kremine göz atabilirsiniz. Kullanım sonrası derin çizgileri doldurma özelliğine sahip bu ürün, içerisindeki “Hyaluronican Acid Nano Vector” bileşeni sayesinde cilde derinlemesine nemlendirme sağlarken, “Biopepdid” bileşeni ise elastin ve kolojen liftlerini destekler. “Polylift” teknolojisi ise cildin sarkması ve lastikiyet kaybını geciktirir, soft focus mikrosferler yaşlanma etkileri gibi cilt kusurlarını minimize eder. Fiyat: 35 TL.

9. Cosmed Revolution Wrinkle Repair Cream- Kırışıklık Kremi: Cosmed cilt ürünleriyle pek çok kişinin beğendiği bir marka. Kırışıklık kremi de markanın en etkili ürünlerinden biri olma özelliği taşıyor. İlk olarak, cilt tipinize uygun bir temizleyici ile cildinizi kirden arındırın. Ardından yine cilt tipinize uygun bir tonikle yüzünüzü pamuk yardımıyla silin. Bu işlemlerin ardından Cosmed kırışıklık kremini nazik hareketlerle cildinize sürün. Yüz ve boyun bölgelerinize dairesel masaj hareketleriyle uygulama yapın. Fiyat: 138 TL.

10. Caudalie Anti Wrinkle Fluid SPF 20 – Kırışık Karşıtı Koruyucu Bakım Kremi: Kırışıklıklara karşı koruyucu bakım sağlayan ve cildi nemlendirmek için kullanıma uygun olan Caudalie fluid hafif yapısıyla sevilen ürünlerden biridir. Serbest radikallere karşı, cildi korumak ve kırışıklıkların görünür ölçüde giderilmesi için çalışır. Cildin dolgun bir görünüm kazanmasına yardımcı olur. Sabah bakım rutininizde, cildinizi temizledikten ve serum uyguladıktan sonra yüzünüze ve boynunuza hafif dokunuşlarla uygulayın. Bir miktar ürünü önce elinize alın, avuçlarınızı birbirine sürterek kremi ısıtın ve tampon hareketlerle cildinizde emilmesini sağlayın. Fiyat: 100-110 TL.

11. Ellezza Salyangoz Özlü Krem bu amaçla kullanılan kremlerden birisidir. Salyangoz özü cildi yenileme özelliğine sahiptir. Bu sayede kırışıklıkların önüne geçilir. Cildin gerginleşmesini dolayısıyla kırışıkların önüne geçilmesini sağlar. Ellezza Salyangoz Özlü Kremin satış fiyatı; 49 TL’dir.

12. Diva Deva Reverse Anında Kırışıklık Giderici Krem kırışıklıklarınızı kısa sürede yok edecek olan kremlerden birisidir. Özellikle alındaki ve göz çevresindeki kırışıklıklara karşı etkili olduğunu söyleyebiliriz. Diva Deva Reverse Anında Kırışıklık Giderici Kremin satış fiyatı ise; 199 TL’dir.

13. Demadoc Skin Botox Replacement Cream‘dir. Demadoc Skin Botox Replacement Cream özellikle yüz bölgesindeki kırışıklıkların giderilmesine yardımcı olur. Cildin sıkılaşmasını sağlar. Cildi yaşlanmaya karşı korur ve gençleştirir. Demadoc Skin Botox Replacement Cream’in satış fiyatı ise; 180 TL civarındadır.

14. O3 Ozone Kremi de cildi sıkılaştırma yani kırışıklıkları önleme özelliğine sahip olan bir kremdir. Vücudun hemen hemen her bölgesinde oluşmuş olan kırışıklıkların önlenmesine yardımcı olur. O3 Ozone Kremin fiyatı ise 99 TL’dir.

15. Visifirm Göz Çevresi Kırışıklık Giderici Kremi özellikle göz çevresinde meydana gelen kırışıklıklara karşı etkilidir. Zaten bayanların büyük çoğunluğu göz bölgesindeki kırışıklardan şikayetçi olduğundan dolayı Visifirm Göz Çevresi Kırışıklık Giderici Kremi kullanabilirsiniz. Visifirm Göz Çevresi Kırışıklık Giderici Kreminin satış fiyatı 115 TL’dir.

16. Biotherm Kırışıklık Giderici Kremdir. Biotherm Kırışıklık Giderici Kremin satış fiyatı da 140 TL civarındadır. Özellikle yüz bölgesinde göz çevresinde ve alında oluşan kırışıkları gidermek isteyenler için bu kremler en etkili çözümler arasında yer almaktadır.

En İyi Kırışıklık Giderici Kremler ve Fiyatları İçin 1 Yorum Yapılmış

  1. umay 21 Ağustos 2014 #

    Merhabalar açıklamalarınız için okuyan herkes adına sonsuz teşekkürler, bayanlar kadar hakim değilim bu konularda ama aklıma takılan tek nokta şu: bu kremler bildiğimiz gibi cilde makyaj usulü kırışıklık kapatıcı rolümü üstleniyor yok hakikaten gerçekten gideriyor mu kırışıklıkları?

Bir Cevap Yazın