Hediyelik Araba Aksesuarları

Hediyelik Araba Aksesuarları

Araç kullanan herkes için iyi bir hediyelik seçimi olabilecek araba aksesuarları, cep telefonu tutacaklarından Bluetooth kitlerine, oto koltuk kılıflarından cam filmlerine kadar yüzlerce farklı seçenekte üretiliyor. Modifiye meraklısı biri için far filmleri, yeni jantlar, oto içi aydınlatma ürünlerinden, bu konularda çok bilgili değilseniz araç kullanırken hayatı kolaylaştıran cep telefonu aksesuarları, torpidoya monte edilen vantuzlu/yapışkanlı padler veya cama yapıştırılan eğlenceli stickerlar gibi hediyelik araba aksesuarından seçim yapabilirsiniz.

Cep telefonunu araba içinde gözümüzün önünde tutmak veya çaldığında kolay duymak için sürekli bir yer ararız. Cep telefonu için özel olarak üretilen bu aksesuarlar torpido üzerinde ya da havalandırma kanallarına monte edilerek kullanılabiliyor. Hediyelik araba aksesuarı arayanlar için uygun fiyatlı ve kullanışlı bir seçenek.

1) Vakum Etkili Kaydırmaz Ped – modacar.com.tr 5,30 TL, 2) Kaydırmaz Yapışkanlı Ped Şeffaf – modacar.com.tr 3,98 TL, 3) Akıllı Kese Kromlu Siyah – modacar.com.tr 4,65 TL

Müzik kontrolünden cep telefonuyla konuşmaya kadar farklı işler için kullanılabilen Bluetooth araç kitleri hem sürücünün bu elektronikleri kolay kontrol etmesi hem de dikkatini yoldan ayırmaması için iyi bir hediye olabilir.

1) Bury CC9060 Music Araç Kiti – hepsiburada.com 645,55 TL, 2) Avantalk BTCK-10B Çift Telefon Desteği Bluetooth Araç Kiti Güneşlik Uyumlu – hepsiburada.com 105,16 TL, 3) Kensington K33440EU Bluetooth Araç Kiti – hepsiburada.com 105,00 TL

Cep telefonuyla aynı kaderi paylaşan ve araba içinde bir türlü kolay ulaşılabilecek bir yere konamayan gözlükler için torpidoya monte edilen gözlük tutacakları kullanışlı bir hediye olacaktır.

1) Diamond Gözlük Tutucu – hepsiburada.com 4,96 TL 2) Z Tech Torpido Kabı – sanalpazar.com 4,01 TL, 3) ModaCar Güneşliğe Uygun Gözlük Tutucu – modacar.com 5,45 TL

Aracı gün içinde farklı adreslere gitmek için kullanan birine verilebilecek herhalde en güzel hediye navigasyon cihazı olacaktır. Dokunmatik ekranlı navigasyon cihazları ile adres aramaya ve vakit kaybına son verebilirsiniz. Bu cihazlar ön cama ya da torpido üzerine aparatları ile kolayca monte edilebiliyor.

1) TomTom Tomtom GO-720 Navigasyon Cihazı – arcelikal.com 672,00 TL, 2) Piranha Escape 5.0 inç GPS Navigasyon – deveyuku.com 198,32 TL, 3) Mio C725 Navigasyon Cihazı – hizlial.com 636.02 TL

Hem orijinal koltuk kılıflarının yıpranmasını engelleyen hem de araca farklı bir hava katan oto koltuk kılıfları tekli, çiftli ve tüm koltuklar için takım seçenekleri ile satılıyor.

1) Automix Tek Parça Koltuk Kılıfı – eliftuning.com 95,88 TL, 2) Automix İki Parça Koltuk Kılıfı – eliftuning.com 105.55 TL, 3) Automix Tek Parça Koltuk Kılıfı – eliftuning.com 94,44 TL

Araba modifiye ürünleri dışında özellikle hediye ürünlerinin satıldığı mağazalarda aracı süslemeye yönelik, eğlenceli araba aksesuarları bulabilirsiniz.

1) Drivemocion Araç Mesajlaşma – hediyedenizi.com 69,01 TL (Kargo Hariç), 2) Vantuzlu Arabada Bebek Var T-Shirt – hediyedenizi.com 21,60 TL (Kargo Hariç), 3) Baby On Board Sticker – hediyedenizi.com 9,84 TL (Kargo Hariç)

Bu yazıyla ilgili henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın