Kocama Hediye Ne Alabilirim?

Kocama Hediye Ne Alabilirim?

Kocanız için hediye seçimi tanımadığınız birine hediye almaktan daha kolay olacaktır ancak bu ona aldığınız 20. hediyeyse seçenekleriniz azalmış demektir. Yine de onun son zamanlarda beğendiğini bildiğiniz ürünlere dikkat ederek ya da istediği ancak vakit ve para ayıramadığı şeylerin bir listesini yaparak hoşuna gidebileceği bir hediye bulabilirsiniz.

Şimdi “Kocama hediye ne alabilirim?” sorusuna bir kaç seçenekle cevap arayalım.

Spor, daha doğrusu futbol aşağı yukarı her erkeğin hafta sonunu (memnun olmasınız da) ayırdığı bir aktivite. Kocanız futbol seviyorsa ya maça gidiyordur ya da televizyonda seyrediyordur. Eğer Digitürk spor paketiniz yoksa 1 aylık paket emin olun onun çok hoşuna gidecektir. Böyle bir durumda evin kocanızın arkadaşları tarafından işgal edilme olasılığını göz ardı etmeyin. Eğer zaten maç paketi varsa önümüzdeki hafta sonu maçı için bilet alabilirsiniz.

Müzikten hoşlanıyorsa sevdiği şarkıcının CD’lerinden oluşan bir set hoş bir hediye olabilir. Eğer müzik marketlerde bu albümü bulamadıysanız online müzik satışı yapan (Powerclub.com.tr) sitelerden mp3 formatında indirebilir ve CD’ye yazdırabilirsiniz. Bu tip siteler şarkı başına 1 TL gibi cüzi bir ücret alıyor.

Ev işlerine (çamaşır bulaşık değil yanlış anlamayın) meraklıysa yeni bir alet çantası ya da her zaman almayı istediği elektrikli bir alet iyi bir hediye olabilir.

Gömlek, kazak, ayakkabı, kravat gibi klasik hediyeler her zaman cepte.

Eğer iş yoğunluğu yüzünden birlikte az vakit geçirebiliyorsanız bir konser ya da tiyatro oyunu ikinize de iyi gelebilir.

Arabası varsa kış veya yaz lastiği paketi, yeni bir koltuk kılıfı, pasta cila ve komple temizlik hediye edebilirsiniz. Otoparklar ve araba servislerinin hediye çeki yok ancak gidip konuşarak bir karta bu servisin satın alındığını yazmalarını ve gelecek aracı ücret almadan temizlemelerini sağlayabilirsiniz.

Hafta sonu kaçamağı ve kültürel şehir turu gibi seçenekleriniz her zaman mevcut.

Eğer yeni bir şeyler öğrenmeye hevesliyse ilgi alanlarına yönelik olarak fotoğraf, resim, marangozluk gibi kurslar bulabilirsiniz.

Elektronik oyuncaklar her zaman beğenilir. Yeni bir fotoğraf makinesi, arabası için GPS cihazı yeni bir telefon gibi pek çok alternatif hediye bulabilirsiniz.

Sonuç olarak kocanızı en iyi siz tanıyorsunuz. Yukarıda saydığımız hediye seçeneklerinden hiç birinin kocanızın hoşuna gitmeyecekse daha önce aldığınız ve beğendiği bir hediyenin benzerini ya da güncellenmiş bir versiyonunu alabilirsiniz.

Bu yazıyla ilgili henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın