Kule Vinç Fiyatları Hakkında Bilgiler

Kule Vinç Fiyatları Hakkında Bilgiler

Her inşaat alanı pek çok iş makinesi, inşaat malzemeleri, şantiye için kurulan prefabrik yapılarla doludur. Bunlar dışında inşaat alanlarında özellikle yüksek katlı binaların yapıldığı şantiyelerde görmeye alıştığımız bir diğer şey de kule vinçlerdir. Kule vinçler konut alanında yaşanan taleple doğru orantılı olarak ülkemizde en çok satılan vinç modelleri arasında yer almakta. Kule vinçler yükseğe çıkarılmak istenen ağır yükleri kolaylıkla, hızla çıkararak inşaat sürecinin olabildiğince kısa tutulmasını sağlamakta ve dolayısıyla yapı bütçesinde olumlu yönde etkili olmaktadır.

Kule vinçler kullanılacakları yüksekliklere ve taşıyacakları yüke göre farklı kapasitelerde kurulabilmektedir. Piyasada kule vinç satışı alanında hizmet veren firmaları bulabileceğiniz gibi kiralık kule vinç hizmeti veren firmalarla çalışarak satın almak için ayıracağınız bütçenin oldukça azına deneyimli operatörlerle çalışabilir, arıza durumlarında ya da bir yedek parça gerektiğinde tüm bu işlemleri taşeron firmanın sizin yerinize çözmesini sağlayabilirsiniz. Ancak sürekli kullanım için bir vinç arıyorsanız satın almak daha mantıklı olacaktır. Peki, kule vinç fiyatları nelerdir ve hangi model kule vinçler ne kadara satılmakta? Şimdi bu sorunun yanıtını vermeye çalışalım.

Kule vinç fiyatları üzerindeki en büyük etken vincin kaç metre yüksekliğe kadar çıkacağı ve kaldıracağı yükün tonajıdır. Pek çok farklı özelliklerde vinç modelini ikinci el ya da sıfır olarak piyasada bulmanız mümkün. Ancak vinci satın almadan önce ne kadar yükseklikte kullanacağınızı bilmeniz size vakit kazandıracaktır. Kule vinç fiyatları 100 bin TL ile 900 bin TL arasında değişmektedir. İkinci el piyasasında daha uygun fiyatlarla kule vinçler bulabilirsiniz.

Ülkemizde dünyanın önde gelen bazı firmaları yetkili distribütörlükler ya da direk kendi markaları ile kule vinç satış hizmetleri vermektedir. Bunların arasında Liebherr ve Soima vinçleri sayabiliriz. Liebherr Atilla Dural firması aracılığıyla her türlü sistem için ve her türlü kapasitelerde kule vinç satışı hizmetleri vermekte. Dilerseniz aynı firmadan farklı modellerde kule vinçler kiralamanız mümkün. Ayrıca kule vinç bakım ve revizyon hizmetleri firmanın faaliyet alanları arasında yer almakta. Liebherr kule vinçlerin servis hizmetleri Duraser firması aracılığıyla yürütülüyor. Atilla Dural firmasına İstanbul 280 98 99 ve Ankara 468 10 56 telefon numaralarından ulaşabilirsiniz. Soima kule vinç’in Türkiye temsilcisi ise Bemtaş. Bemtaş firması 1985 yılından bu yana piyasada hizmet vermekte. Bemtaş firmasının kule vinç modelleri arasında 5 ton, 8 ton, 10 ton, 12 ton kaldırma kapasiteli ve farklı yüksekliklere çıkan modelleri bulabilirsiniz. Bemtaş firmasına 216 494 55 27’den ulaşmanız mümkün. Firma aynı zamanda ikinci el vinç satışı ve kule vinç kiralama alanlarında da faaliyet göstermekte.

Bemtaş’ın web sitesinde bulunan yeni Soima kule vinç fiyatları ise şöyle;

SOIMA SGT 3010 TL
SOIMA SGT 4810 TL
SOIMA SGT 3610 TL
SOIMA SGT 4010 TL
SOIMA SGT 5510 TL

Soima vinçler hakkında detaylı bilgileri pdf dosyaları halinde sitede bulmanız mümkün.

, ,

Bu yazıyla ilgili henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın