Malatya Havaalanı HAVAŞ Servisleri

Malatya Havaalanı HAVAŞ Servisleri

Malatya Havaalanı şehir merkezi arasında HAVAŞ otobüsleri her uçak inişinden 25 dakika sonra hareket ederek Onbin Konut, Polis Kantini, Polis Okulu, AFRA, MAŞTİ, 2.Ordu TSK Lojman Kavşağı, Beydağı Devlet Hastanesi, Altın Kayısı, Eski Garaj, Emeksiz Kavşağı, Doğu Garajı noktalarında yolcu indirerek en son İnönü Stad Karşısı HAVAŞ Ofisi önünde durmaktadır.

Malatya şehir merkezine 34 kilometre uzaklıkta yer alan Malatya Havaalanı 1941 yılında açılmış olup yılda toplam 300 bin yolcu kapasitesi ile faaliyet göstermektedir. Malatya Erhaç Havalimanı 2007 yılından itibaren dış hat uçuşlarına da açılmıştır.98 araçlık bir otoparkı ile vip tesisleri bulunan Malatya Erhaç Havaalanı şehir merkezi transferleri için araç kiralama firmaları havaalanına ücretsiz araç teslimat hizmeti vermektedir.

HAVAŞ servisleri Malatya merkezde Uçbağlar Mah. Sivas Caddesi Berat Apt. No:40 13/B’de bulunan Havaş ofisi önünden kalkarak yaklaşık 45 dakikada havaalanına varmaktadır.  Malatya Havalimanı Havaş servis saatleri ve servis fiyatları ile ilgili güncel bilgileri HAVAŞ’ın Malatya ofis telefonu olan 422 323 98 08‘den öğrenebilirsiniz.

Bu yazıyla ilgili henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın