Öğretmenler Günü Hediyesi Olarak Sınıfça Alınabilecek Hediyeler

Öğretmenler Günü Hediyesi Olarak Sınıfça Alınabilecek Hediyeler

Öğretmeninize sevginizi ve saygınızı göstermek için Öğretmenler Günü iyi bir fırsat olabilir. Kişisel hediyelerin yanı sıra sınıfça alacağınız bir hediye onu daha çok memnun edecektir. Bu özel günde alabileceğiniz hediye seçeneklerine bir bakalım.

Çeşitli malzemelerle doldurabileceğiniz hediye sepetleri iyi bir seçenektir. Bu öğretmeninizin zevkine göre banyo malzemeleri, güzel bir meyve ya da çikolata sepeti olabilir. Hatta sınıfta sık sık kullanılan aksesuarları yenileriyle değiştirerek ona sürpriz yapabilirsiniz.

Eğer öğretmeniniz çevre, hayvanları koruma ya da çocuklara yardım gibi konularda hassassa onun asına bu resmi derneklerden birine bağış yapabilir ve size gönderilen sertifikayı çerçeveleterek hediye edebilirsiniz.

Hangi öğretmen kitap sevmez. Öğretmeninize sınıfça hoşlanacağını düşündüğünüz bir yazarın tüm kitaplarından ya da belli bir tarzı içeren kitap seti alabilirsiniz.

El yapımı hediyeler her zaman daha kişisel olduğu için daha çok beğenilir. Sınıfça bir proje oluşturarak öğretmeninize evde veya gündelik hayatında kullanabileceği el yapımı aksesuarlar hazırlayabilirsiniz.

Öğretmenler günü kışın soğuk günlerine denk geldiği için soğuk havalarda kullanabileceği bir eldiven, kaşkol ve şapka seti iyi ve kullanışlı bir hediye olabilir.

Sonuçta alacağınız hediye ne olursa olsun onu düşünmüş olmanız ve hediyenizi verirken onun öğrencileri olmaktan mutluluk duyduğunuza dair küçük bir konuşma öğretmeniniz için en güzel ve anlamlı hediye olacaktır.

Öğretmenler Günü Hediyesi Olarak Sınıfça Alınabilecek Hediyeler İçin 1 Yorum Yapılmış

  1. Selin 11 Kasım 2015 #

    Kitap seti düşündüm fakat sonradan çok klasik olacak gerekçesiyle vazgeçtim. İnternetten satın almak istiyorum hediyeyi ama hala seçemedim. Öğretmene hediye almak sandığımdan daha zormuş :( Beğenmez kaygısıyla çok kararsız kaldım. El yapımı hediyeler de zet, etsy gibi sitelerde çok uçuk fiyatlara satılıyor. Her siteye de güvenemedim, çiçek sepeti sitesinde önerilen ürünlerde kalem ve kartivizitlik seti ve kol düğmesi kravat seti gibi setler var acaba beğenir mi

    https://www.ciceksepeti.com/ogretmenler-gunu

    Veya riske girmeyip yine daha klasik kalem, kitap gibi hediyelere mi yoğunlaşsam?

Bir Cevap Yazın