Sabiha Gökçen Havaş Servisleri ve Transfer Fiyatları

Sabiha Gökçen Havaş Servisleri ve Transfer Fiyatları

İstanbul’un ikinci havalimanı olan Sabiha Gökçen Havaalanı Anadolu yakasında Pendik’te yer almaktadır. Sabiha Gökçen Havalimanı Anadolu yakasında Kadıköy’e 40 kilometre, Pendik merkezine 12 kilometre, Avrupa yakasında Taksim’e ise 50 kilometre mesafede bulunmaktadır.

2015 Yılı Havaş Servis Ücretleri

Kozyatağı – Sabiha Gökçen: 10 TL

Taksim – Sabiha Gökçen: 12 TL şeklindedir.

Sabiha gökçen Havaalanı şehir merkezi ulaşımı için özel araç kiralama firmaları dışında HAVAŞ servisleri, İETT otobüsleri, banliyö treni, taksi ve deniz otobüsü gibi toplu taşıma araçlarını kullanabilirsiniz.

Sabiha Gökçen Havalimanı terminalleri çıkışında bulunan taksi durakları 24 saat hizmet vermektedir. Taksi ile Sabiha Gökçenden İstanbul’un bazı ilçeleri arası taksimetre fiyatları şu şekildedir;

Sabiha Gökçen Taksim arası 72TL, Sabiha Gökçen Sarıyer arası 90TL, Sabiha Gökçen Pendik arası 25TL, Sabiha Gökçen Sultanahmet arası 80TL, Sabiha Gökçen Otogar arası 87TL, Sabiha Gökçen Mecidiyeköy arası 59TL, Sabiha Gökçen Kozyatağı arası 48TL, Sabiha Gökçen Kadıköy iskelesi arası 57TL, Sabiha Gökçen İzmit arası 100TL, Sabiha Gökçen Harem Otogar arası 59TL.

Bu taksi fiyatları trafik durumunda artış gösterebilmektedir. Fiyatlara köprü ve otoban ücretleri dahil değildir.

Sabiha Gökçen transfer için HAVAŞ servisleri havalimanına inen tüm uçaklar için hizmet vermektedir. HAVAŞ servisleri İzmit-Sabiha Gökçen Havalimanı, Kozyatağı Sabiha Gökçen Havalimanı ve Avrupa yakasından Taksim Sabiha Gökçen Havalimanı arasında faaliyet göstermektedir. HAVAŞ otobüsleri ile Sabiha Gökçen Havalimanı, Taksim’den 1 saat, Kozyatağı’ndan 45 dakika ve İzmit’ten ortalama 1 saat sürmektedir. HAVAŞ’ın güncel servis saatleri ve yolcu fiyatları hakkında bilgileri 444 0 487‘den öğrenebilirsiniz.

Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan hareket eden İETT otobüsleri ile ilgili bilgileri ücretsiz danışma hattı olan 0 800 211 60 68’den öğrenebilirsiniz.

,

Bu yazıyla ilgili henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın