Taşınabilir Beşik Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Taşınabilir Beşik Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Taşınabilir beşik modelleri aşağı yukarı normal beşik modelleri ile aynıdır. Aralarındaki fark taşınabilir beşiğin biraz daha küçük olması ve katlanabilmesidir. Taşınabilir beşik alırken ilk dikkat edilmesi gerekenler kolay kurutulup toplanabilmesi, eğer ahşapsa iskelet üzerinde herhangi bir çatlak ya da aşınma olmaması, kumaşsa yırtık olmaması, kurulduğunda parçaların tam uyum göstererek sağlam bir şekilde bir araya gelmesi olarak sayılabilir.

Eğer evinizde bebek odası için ayırabileceğiniz bir alan yoksa beşiğin taşınabilir olması size avantaj sağlayacaktır. Piyasada farklı ölçülerde taşınabilir bebek beşikleri bulabilirsiniz.

Hangisini alacağınıza karar vermeden önce evde beşiği yerleştireceğiniz alanın tam bir ölçüsünü alın. Bazı taşınabilir beşikler normal sabit beşiklere göre daha küçük bazıları ise bire bir aynı boydadır.

Bebeğinizin kaç aylık olduğuna, mekana göre büyüklüğünü seçebilirsiniz. Ancak şunu da belirtelim taşınabilir beşikler çok aktif olan bebekler için yeterince dayanıklı olmayabilir.

Taşınabilir beşik alacağınız firmalar genellikle bu beşik modelleri ile uyumlu, özel olarak üretilen aksesuarların da satışını yapmaktadır.

Alışverişe giderken gece lambası, minderler, beşiğe takılabilen oyuncaklar gibi aksesuarlar içinde bütçe ayırmayı unutmayın.

Mağaza görevlisinden alacağınız beşiği kurmasını ve toplamasını rica edebilirsiniz.

Bu sayede hem eve gittiğinizde kurulum aşamasında bir problem yaşamazsınız hem de beşiğin tüm parçalarının olması gerektiği gibi çalıştığını gözlerinizle görebilirsiniz.

,

Bu yazıyla ilgili henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın