18. Yaş Günü İçin Kızınıza Alabileceğiniz Hediyeler

18. Yaş Günü İçin Kızınıza Alabileceğiniz Hediyeler

18 yaş insanın hayatında ergenliğe geçiş anlamında önemli bir nokta. Bu yaş hem kızınız hem de sizin için pek çok şey ifade ediyor. Siz de kızınızın çocukluktan çıkışının buruk sevinci, kızınızda da yetişkinliğe adım atmanın heyecanı bu yaş gününde birlikte yaşanacak.

Böyle dönüm noktası bir günde kızınıza alacağınız özel bir hediyeyle ona sürpriz yapabilir ve onun sizler için ne kadar önemli olduğunun altını bir kez daha çizebilirsiniz. 18. yaş günü için genç bir kıza alabileceğiniz pek çok hediye alternatifi var. Size yol göstermesi açısından bunlardan bazılarına göz atalım.

Müzik: Bir gencin hayatında müziğin ne kadar önemli bir yeri oluğunu söylemeye bile gerek yok. Eğer elektronik bir ürün almayı düşünüyorsanız yeni bir mp3 çalar alabilirsiniz. Ayırdığını bütçeye göre sadece şarkıları çalan 40-50 TL’lik modellerden, binlerce şarkı alabilen, müzik listeleri oluşturulabilen, video çekebilen 3-400 TL’lik modellere kadar farklı seçenekleriniz var.

Kozmetik: Genç kızlar için kozmetik ürünler hayatın vazgeçilmezi. İyi bir markanın bakım kremi, yeni ve moda bir parfüm ya da güzellik merkezinde dilediği gibi kullanabileceği bir hediye çeki onu sevindirecek bir hediye seçeneğidir.

Takı: Bu özel güne özel bir takı alabilirsiniz. İçine kısa bir mesaj yazdırdığınız zarif bir yüzük, onun bebeklik fotoğrafını yerleştirebileceğiniz kapaklı bir kolye ucu gibi takılar hem bu yaş gününün öneminin altını çizecek hem de zevkle takacağı bir hediye olacaktır. Yine arkasına özel mesajınızı yazdırdığınız bir saat de bu kategoride sayılabilir.

Etkinlik: Beklediği bir müzik grubu varsa arkadaşlarıyla beraber gitmesi için ona 3-4 bilet hediye edebilirsiniz.

,

Bu yazıyla ilgili henüz yorum yapılmamış.

Bir cevap yazın