2. Yaş Günü İçin Hediye Fikirleri

2. Yaş Günü İçin Hediye Fikirleri

2. yaş günü için alabileceğiniz hediye seçenekleri bu kadar çok bebek mağazası ve oyuncakçı varken sınırsız gibi görünüyor. Bebeğin ya da annenin işine yarayabilecek bir ürün seçerek kullanışlı bir hediye alabilirsiniz. 2 yaşındaki bebekler çevrelerinde olan bitenin daha fazla farkında olduğu ve keşfetmeye daha meraklı oldukları için buna yönelik oyuncaklar iyi bir seçim olabilir.

Neredeyse tüm anne babalar çocukların bebeklik döneminde yaptığı resimlere çok değer verir ve bunu saklarlar. Eğer 2. yaş günü için bebeğin yeteneklerinin gelişmesine yardımcı olacak, renkleri tanımasını sağlayacak bir hediye almak isterseniz bebeklerin kullanması için güvenli setlerden alabilirsiniz.

Yine aynı şekilde eğitici olan, yaşına uygun resimli boyama kitapları, renkli küpler bu kategoride sayılabilir.

Müzikli pelüş oyuncakların onun ilgisini çekeceğine şüphe yok. 2-3 yaşındaki çocukların oynaması için uygun olan bu oyuncakları internet oyuncak mağazalarında bulabilirsiniz.

Bilgisayara benzeyen (aslında bilgisayar olmayan) klavyeli ve ekranlı müzikli oyuncaklar ileride epey vakit geçireceği bilgisayara alışması açısından iyi bir hediye olabilir.

Odasına bir hediye almayı düşünüyorsanız ışıklı müzikli dönenceler, eğlenceli bebek odası sticker’ları bulabilirsiniz. Bu yaşta bebek için güvenlikli bir yürüteç (eğer yoksa) hediye olarak kullanışlı bir tercih olacaktır.

2. Yaş Günü İçin Hediye Fikirleri

  • Mega bloks oyuncaklar
  • Oyun hamurları
  • Oyun killeri
  • Ahşap puzzle
  • Ahşap abaküs
  • Oyun battaniyesi

,

Bu yazıyla ilgili henüz yorum yapılmamış.

Bir cevap yazın