5 Yaşında Erkek Çocuğa Alınabilecek Doğum Günü Hediyeleri

5 Yaşında Erkek Çocuğa Alınabilecek Doğum Günü Hediyeleri

5,6,7 hangi yaşta olursa olsun erkek çocuğa alınabilecek doğum günü hediyesini seçmek zorlu bir süreç olabilir. Her zaman “ben bunu beğenmedim” cümlesiyle karşılaşma ihtimaliniz var. 5 yaşında erkek çocuğa alınabilecek hediye olarak akla ilk gelen “oyuncak” olsa da bu kolay bir kurtuluş yolu değil.

Zira hangi oyuncağın popüler olduğunu bilmelisiniz. Çocuklar için en moda oyuncağın bile süresi 6 aydır. Yeni bir çizgi filmle beraber kahramanlar ve onların “mutlaka” alınması gereken oyuncakları değişir.

Hediyeyi alacağınız sizin çocuğunuzsa ya da yakından tanıdığınız bir çocuksa işiniz daha kolay. Yine de hediye seçiminde tıkandıysanız biz size bir kaç öneri verelim.

Yaratıcılığı Geliştiren Hediyeler: Lego setleri, yaşına uygun boyama setleri, maketler çocuğun yaratıcılığı üzerinde etkili ve eğer ilgi duyuyorsa her zaman sevineceği hediyelerdir. Hoşuna gideceği türde el becerisi ve kabiliyete yönelik pek çok hediye bulabilirsiniz.

Kumbara: Tamam biraz klasik olabilir ama hepimiz küçükken alınan ve içine her para atışımızda “acaba ne kadar birikti” diye düşündüğümüz kumbaraları hatırlarız. Dilerseniz bankalarda bulabileceğiniz kumbara hesaplarından açabilirsiniz ya da sadece kumbarayı hediye edip biriken parayla ona bir hediye daha alabilirsiniz.

Deney Setleri: Yine tamamen ilgisi doğrultusunda alabileceğiniz bir hediye. 5 yaşında çocuklar için uygun modelleri hediye mağazalarında bulabilirsiniz.

,

Bu yazıyla ilgili henüz yorum yapılmamış.

Bir cevap yazın