Anneler Günü İçin Özel Hediyeler

Anneler Günü İçin Özel Hediyeler

Anneler Günü için özel hediyeler dendiğinde akla ilk olarak beyaz eşya markalarının hazırladığı (ve Anneler Günü yaklaşırken yoğun reklam kampanyalarıyla tanıttığı) küçük ev aletleri geliyor. Tamam bu ilk bir kaç Anneler Günü için, üstelik işe yarayan bir hediye seçeneği olabilir ama her sene aynı hediyeyi almak biraz sıkıcı değil mi?

Bu yıl annenize gerçekten özel ve farklı bir hediye verebilirsiniz. Şimdi Anneler Günü için özel hediye fikirleri ne olabilir bir bakalım.

Pek çok hediye satışı yapan internet sitesinde veya şehrinizde bulunan hediyelik ürün mağazalarında esprili, kişiye özel hediyeler bulabilirsiniz. Mesela hediyedenizi.com’da üzerine istediğiniz mesajı yazdırabileceğiniz kalp şeklinde masa saatleri, yine mesajınızın yazılı olduğu bir yastık, yılın annesi sertifikası gibi farklı, eğlenceli hediyeler bulabilirsiniz.

Başka bir hediye sitesi olan hediye.com.tr’de ise annenize özel mutfak önlüğü, yine üzerinde dilediğiniz mesajın yer aldığı özel bir fotoğraf albümü ya da bir kitap, aile fotoğraflarını bastırabileceğiniz bir tepsi, en iyi anne plaketi gibi pek çok farklı ve kişiye özel hediye seçenekleri bulunuyor.

Bu tip hediyeleri hazır olarak hediye sitelerinden alabileceğiniz gibi semtinizde bulunan dijital baskı hizmeti veren yerlerde de yaptırabilirsiniz. Dijital baskı merkezleri dilediğiniz fotoğrafı veya yazıyı yastığa, tişörte, mouse pade, kahve fincanına basabiliyor.

Eğer bu yıl Anneler Günü için biraz daha iyi bir bütçe ayırabildiyseniz pırlanta markalarının Anneler Günü özel tasarımlarına bakabilirsiniz. Aslında pırlanta dediğimize bakmayın bu tip ürünler her bütçeye uygun olarak üretiliyor. Örneğin Zen Pırlantanın internet sitesinde küçük pırlantalı kolye uçlarını 200-250 TL arasında fiyatlarla bulabilirsiniz. Yalnız Anneler Günü’nde böyle markaların ürünlerine çok talep olduğu için son güne kadar beklemeyin stoklar tükenebiliyor.

Anneniz ve sizin aynı anda kullanabileceği bir ürün için online tişört tasarımına olanak tanıyan Tish-o.com.tr gibi siteleri kullanabilirsiniz. Anneler Günü için özel hazır tasarımların yanı sıra kendi fotoğrafınızı yükleyip istediğiniz mesajı yazarak ikili tişörtlerinizi alabilirsiniz. Türkiye’nin her yerine ücretsiz kargo ve taksit gibi avantajlı seçenekleri var.

Bu yazıyla ilgili henüz yorum yapılmamış.

Bir cevap yazın