Arkadaşa Alınabilecek Eğlenceli Hediyeler

Arkadaşa Alınabilecek Eğlenceli Hediyeler

Arkadaşa alınabilecek eğlenceli hediye fikirlerine geçmeden önce yakın arkadaşınıza veya kız olan arkadaşlarınıza alabileceğiniz hediyelerin birbirinden farklı olacağını belirtelim. Aslında “arkadaş” olarak genel bir kategori yapmak doğru değil. Arkadaşlık derecenize, ne kadar zamandır arkadaş olduğunuza ve arkadaşınızın erkek mi yoksa kadın mı olduğuna göre alacağınız hediyeler çok farklı olabilir.

Biz burada en yakın veya çok yakın arkadaşınıza (kanka, panpa…vs) alabileceğiniz hediyeler için öneriler vereceğiz.

Onu kızdırmak istiyorsanız geçen kaybettikleri derby maçın tarih ve skorunu yazan bir t-şört alabilirsiniz. Ya fa farklı takımları tutuyorsanız kendi takımınızın resmi formasını alabilirsiniz. Formayı verirken “bak gerçekten senin iyiliğini düşünüyorum” demeniz onu iyice küplere bindirecektir. Eğer kız arkadaşı yoksa yine inceden dalganızı geçmek için bilinen bir arkadaşlık sitesine ücretli üyelik alabilirsiniz. Yakın arkadaşlar arası sinir eden hediyelerin geyiği uzun yıllar bitmez.

Eğer müzik dinlemeyi seviyorsa farklı bir hediye olarak hiç tarzı olmayan, mesela 90’ların en meşhur arabesk şarkılarından oluşan bir playlist hazırlayabilirsiniz. Ya da 80’lerin disko parçalarını bir araya getirebilirsiniz.

Eğer online oyunları ya da Playstation oynamayı seviyorsa üzerinde “Çok Başarısız Olduğunuz İçin Sizi Maalesef Oyun Grubundan Atıyoruz” ya da “Bize Ayırdığınız Vakti Kendinize Ayırsaydınız Alim Olurdunuz” yazılı bir şilt hediye edebilirsiniz. Metal ya da pleksi şilti, plaketi online olarak hazırlayan ve adresinize gönderen sitelerin yanı sıra promosyon ürünleri satışı yapan dükkanlarda hazırlatabilirsiniz.

Sizin ve ortak arkadaşlarınızın fotoğraflarını tarayarak en komik ve kötü göründüğü fotoğraflardan bir albüm hazırlayabilirsiniz.

Tamam, bu kadar sinir etmeye yönelik hediyeden sonra biraz daha ciddi eğlenceli hediyelere geçelim. Araba kullanmayı seviyorsa bir günlük lüks araba kiralayabilirsiniz, kitap okumaktan hoşlanıyorsa pek çok eğlenceli kitap bulmanız mümkün, PS kumandası eskidiyse ve doğru dürüst çalışmıyorsa yeni bir kumanda alabilirsiniz.

Yakın arkadaşınız olduğu için hediye bulmakta zorlanacağınızı sanmıyorum ama bu yazıya geldiğinize göre fikirler havada uçuşmuyor demek ki.

Bu yazıyla ilgili henüz yorum yapılmamış.

Bir cevap yazın