Bariyer Kumandası

Bariyer Kumandası

Uzaktan kumandalı bariyer sistemleri için kullanılan bariyer kumandaları kaybolmaya, çalınmaya karşı piyasada ayrıca satılmaktadır. Garaj kepenk ve kapılarının uzaktan kumandaları, bariyer otopark kumanda sistemleri ve diğer bariyerler için kullanılan uzaktan kumanda modelleri sadece kaybolmaya karşı değil birden fazla kullanıcı bariyer sistemini kullanıyorsa herkese bir kumanda verebilmek amacıyla çoğaltılabilmektedir.

Bariyer sistemi modeliniz ne olursa olsun bariyerler için gerekli olan bariyer kumandalarını çoğaltarak hizmet veren firmalar bu kumandaları frekans test cihazlarıyla kontrole tabi tutarak üretebilmektedir.

Gerekli kodlamanın yapıldığı kollu bariyer kumandaları, hidrolik bariyer kumandaları ve garaj kapısı kumandaları sorunsuz olarak çalışmaktadır. Kopyalanan ve çoğaltılan kumandaların ihtiyaç duyulduğu taktirde pil değiştirme işlemleri bu firmalar tarafından gerçekleştirilmektedir.

Güvenlik amacıyla kullanılan bariyer sistemleri için kumanda kopyalama ve çoğaltma işlemi güvenlik sisteminde bir açığa sebep olabilir. Bu yüzden bariyer kumanda çoğaltma işlemini her firmaya yaptırmamanızı öneririz.

Sizin bariyer kumandanızın güvensiz ellerde olmaması için bu hizmeti veren firmanın sektörde bilinen bir firma olup olmadığını ve güvenilir referansları bulunup bulunmadığını, adresini önceden kontrol edebilirsiniz.

,

Bu yazıyla ilgili henüz yorum yapılmamış.

Bir cevap yazın