Bir Kadına Alınabilecek Yeni Ev Hediyeleri

Bir Kadına Alınabilecek Yeni Ev Hediyeleri

Yeni bir eve taşınan kadın arkadaşınıza ev hediyesi almak daha önceki evine misafir olduysanız, beğenilerini, evinde kullandığı aksesuarları, eşyaları görmüş olduğunuz için daha kolaydır. Ancak ilk defa yeni eve gidiyorsanız ev hediyesi seçimi için daha fazla düşünmeniz gerekebilir.

Öncelikle iddialı hediyelerden kaçının. Rengârenk bir obje, pelüş küçük halı gibi ev hediyeleri ilk kez gideceğiniz bir ev için uygun olmayabilir. İlk olarak arkadaşınızın hobilerini ve sizin bildiğiniz zevklerini gözden geçirin. Hangi renklerden hoşlanıyor, evi nasıl dekore etmiş olabilir?

Hediye kartları yeni bir eve taşınan biri için en iyi hediyelerden biri olacaktır. Yeni evin ihtiyaçları bitmez ve mutlaka alınması gereken bir elektrikli cihaz, aksesuar, eşya vardır. Bunu kesin olarak belirlemek sizin için neredeyse imkânsız olacağından bir yapı marketten ya da ürün yönünden zengin olan bir mobilya mağazasından hediye çeki alabilirsiniz. Bazıları hediye çeklerinin soğuk bir hediye olduğunu düşünse de bence gerçekten ihtiyaca yönelik kullanışlı bir hediye.,

Yeni evlerde bitmeyen diğer bir iş ise düzenlemedir. Mutlaka yerleştirilecek yer bulunamayan eşyalar, ev tekstil ürünlerini depolamak sorun olur. Bunun için şık depolama kutuları alabilirsiniz. İkea’da düzenleme amaçlı kullanılan şık kutular var.

Kadın veya erkek herkesin mutfak eşyasına ihtiyacı var. Eğer kadın arkadaşınız çalışıyorsa onun mutfak işlerini hızlandırmasına yarayacak bir mutfak robotu, rondo ya da tost makinesi gibi ürünler kullanışlı olabilir. Tabii eğer bunlar mutfağında yoksa. Hediye çeki alternatifi beyaz eşya ve mutfak cihazları satışı yapan bir marka içinde kullanabilirsiniz.

Diğer ev hediyeleri arasında Digiturk sinema paketi üyeliği, kablosuz telefon, yeni bir masa örtüsü, iyi bir okuma lambası, bornoz gibi ürünleri sayabiliriz.

Bir Kadına Alınabilecek Yeni Ev Hediyeleri İçin 1 Yorum Yapılmış

  1. seda 09 Nisan 2012 #

    Hediye çekleri gerçekten iyi fikir bence. Kullanılmayan şeylere para vermek yerine işine yarayacak bir hediye almak amaca da daha uygun. Birde bu hediye çeklerini bir kaç arkadaş bir araya gelerek de alabiliriz, hem daha fazla para toplanmış olur. Grup hediye siteleri varmış hem hediye çeki hem de hediye alınabiliyor arkadaşlarla bir araya gelip. Ben de hediye çekleri soğuk bir hediye mi acaba diye korkanlardanım ama burada da soğuk bir hediye değil diye okuyunca iyice kafa yattı valla.

Bir cevap yazın