Birinci Yıl Dönümü İçin Erkek Arkadaşa Hediye Fikirleri

Birinci Yıl Dönümü İçin Erkek Arkadaşa Hediye Fikirleri

Birinci yıl dönümünde erkek arkadaşınıza alacağınız hediye bu anın ve geçen yılın unutulmaması açısından önemli. Bu güne özel alacağınız hediyenin illa çok pahalı ve gösterişli olması gerekmiyor. Üzerine düşünülmüş ve özenilmiş bir hediye inanın daha güçlü bir etki yaratacaktır.

Şimdi birinci yıl için erkek arkadaşına neler hediye edebileceğinize bir göz atalım.

Birinci yılın sonunda alacağınız hediye için ilk aklınızda tutmanız gereken onunla yeni anılara sahip olmak istediğinizi belirten bir hediye seçmek olmalıdır. Bunun için en güzel örnek bir fotoğraf makinesi olabilir. Yine çok pahalı bir hediye yerine kullanışlı bir hediye almanızı şiddetle tavsiye ediyorum. Deneyime ve karşılıklı birbirini tanıma üzerine kurulu hediyeler her zaman en etkili olanlarıdır.

Fikir çalışması yapmak en iyi hediyeyi bulmak için önemli. Erkek arkadaşınızın hoşuna giden şeyleri, hobilerini, ilgi duyduğu alanları bir liste halinde yazın. Derby maçına ya da Imax bir filme 2 kişilik bilet, sevdiğini bildiğiniz bir grubun konser bileti…Bu gibi şeyler listeyi yaptıktan sonra daha kolay düşünülebilir.

Eğer akşam dışarı çıkmaktan hoşlanıyorsa şık ve ünlü bir restoranda yemek, arabaları seviyorsa lüks bir spor araba kiralama, maceradan hoşlanıyorsa hafta sonu yürüyüş turları… Tüm bunları seçenekleriniz arasına ekleyebilirsiniz.

İlk buluştuğunuz, yemek yediğiniz yerlere tekrar gitmek romantik bir seçenek olabilir.

Bu yazıyla ilgili henüz yorum yapılmamış.

Bir cevap yazın