Birinci Yıldönümü İçin Sevgilinize Alabileceğiniz Hediyeler

Birinci Yıldönümü İçin Sevgilinize Alabileceğiniz Hediyeler

İlişkide ilk yılın sonlanması pek çok çift için oldukça önemli bir olaydır. Evli olmasanız bile artık karşı tarafı iyice tanımış ve bu özel gün için farklı bir şeyler yapmak istiyor olabilirsiniz. Yine de ilişki (henüz) resmiyete dökülmediği için hediye seçerken biraz daha dikkatli olmalısınız.

Alacağınız hediye ilişkiye ne kadar değer verdiğinizi gösterirken fazla abartılı olmamalı.

Takı: Herhangi bir takı ya da mücevher her zaman, her durum için alabileceğiniz ve yanlışa düşme ihtimalinizin neredeyse sıfır olduğu hediyelerdir. Pırlanta bir kolye ucu onu hem çok memnun edecektir. Pırlanta deyince gözleriniz büyümesin. Pek çok pırlanta markasında binlerce liralık seçenekler olduğu gibi 100-200 TL fiyat aralığında ürünlerde bulunmakta. Tek seferde ödemek istemiyorsanız kredi kartı taksit seçenekleri var.

Yemek: Aslında bunu özel bir günde yapmanıza gerek yok. Baş başa kalmak istediğiniz akşamlarda yemeğe çıkmanız onu her zaman memnun eder. Eğer birinci yıl dönümü için yemek planlıyorsanız her zaman gittiğiniz bir restoran yerine daha özel bir yere götürebilirsiniz. Romantik yemek için seçebileceğiniz restoranları mekanist.net‘teki yorumları okuyarak ya da yemeksepeti.com elit‘de bulunan restoran açıklamalarına bakarak bulabilirsiniz.

Müzik: Müzik hem günlük dertlerden uzaklaşmanıza hem de romantik bir ortam oluşturmanıza yardımcı olacaktır. Sevgilinize birinci yıl dönümü için onunda dinlemekten keyif alacağı bir grubun, solistin konserine bilet alabilirsiniz. Ya da bulmakta zorlandığı bir müzik CD’sinde bulunan parçaları mp3 olarak download ederek ona bu albümü kendiniz hazırlayabilirsiniz. CD’nizin daha şık görünmesi için dijital baskı yapan yerlerde üzerine dilediğiniz resmi bastırabilir ve kutu alabilirsiniz.

Spor: Erkek arkadaşınız büyük ihtimalle spor karşılaşmalarını seyretmeyi ya da maça gitmeyi seviyordur. Ona gelecek haftanın maçı için bilet hediye edebilirsiniz. Bu günü daha keyifli kılmak için maç öncesinde bir yemek yiyebilir ya da biletlerin yanında takımının yeni sezon formasını verebilirsiniz.

Mektup: Birinci yıldönümü için sevgilinize verebileceğiniz en romantik hediyelerden biri de ona yazacağınız özel bir mektup olacaktır. Bu mektubu aldığınız hediyenin yanında ya da tek başına verebilirsiniz. Mektubunuzda ilişkinizin sizde yarattığı duyguları, onun hayatınızdaki önemini, onunla birlikte yaşadığınız değişimleri anlatabilirsiniz.

Bu yazıyla ilgili henüz yorum yapılmamış.

Bir cevap yazın