Erkeğe Doğum Günü Hediyesi Fikirleri

Erkeğe Doğum Günü Hediyesi Fikirleri

Doğum günleri, hem doğum günü olan kişiler, hem de bu kişilerin yakınları için oldukça önemli günlerdir. Bu yüzden doğum günü olan kişiler için bu özel günün mutlu ve huzurlu bir şekilde geçmesini sağlamamız gerekir. Çoğu kişi önemli olan düşünmektir dese de doğum günü olan kişilere sevgimizin ve iyi dileklerimizin hediyeler ile ulaştırılması onları daha da mutlu eder. Dürüst olmak gerekirse herkes hediyeleri sever ve doğum günlerinde hediye bekler.

Söz konusu hediye seçmek olduğunda ise işler biraz zorlaşır. Özellikle de karşı cins için hediye alınıyorsa… Kadınlara alınacak hediyelerde çeşitlilik çoktur. Parfümler, kıyafetler, takılar, makyaj malzemeleri ve diğer birtakım aksesuarlar kadınların kolaylıkla sevdikleri hediyelerdir. Peki ama erkekler? Erkeklere hediye almak çok daha zor bir iştir. Bir erkeğe hediye almak için o kadar çok düşünürsünüz ki sonunda bir bakarsınız doğum günü gelip çatmış. Bu gibi bir durumla karşılaşmak istemiyorsanız aşağıda sizin için belirlediğimiz hediyelere mutlaka bir göz atın.

Erkeklere alınabilecek hediyeleri sıralamadan önce şunu hatırlatmak gerekir ki babanız, kuzeniniz, kardeşiniz, sevgiliniz veya kocanız, hediye almak istediğiniz kişi kim olursa olsun iyi bir hediyeyi hak eder. Ve unutmamanız gerekir ki erkeklere alacağınız hediyeler mutlaka kullanabilecekleri hediyeler olmalıdır.

Elektronik aletler ve aksesuarlar: Hangi erkek elektronik eşyalardan hoşlanmaz ki? Doğum günlerinde erkeklere cep telefonu veya iPod gibi bir elektronik hediye edebilirsiniz. Eğer hediye alacağınız erkek fotoğraf çekmekten hoşlanıyorsa güzel bir fotoğraf makinesi ya da kamera da iyi bir hediye seçimi olacaktır. Bir arabası varsa arabalarda kullanılan teyplerden de alabilir ve böylece onu mutlu edebilirsiniz.

Tatil veya küçük bir gezi: Hediye almak istediğiniz erkeğin uzun zamandır gitmek istediği ancak birtakım sebeplerden dolayı gidemediği bir yer varsa ona küçük bir tatil veya gezi ayarlayın. Erkekler bu tip hediyelerden çok hoşlanırlar.

Akşam yemeği ve içecekler: ‘Erkeğin kalbine giden yol midesinden geçer.’ Bu klişe lafı kim bilir kaç kere duymuşsunuzdur! Ancak bu lafı klişe yapan şey gerçekliğidir. Çoğu erkek kendileri için özel olarak hazırlanan lezzetli yemeklerden oluşan sofralara ve bu sofraları süsleyen güzel içeceklere bayılırlar. Bunu mutlaka aklınızda tutun ve hediye almak istediğiniz kişiye sevdiği yiyecek ve içeceklerden oluşan bir sofra hazırlayarak sürpriz yapın.

,

Erkeğe Doğum Günü Hediyesi Fikirleri İçin 1 Yorum Yapılmış

  1. Sedef Yılmaz 08 Mart 2012 #

    Aslında erkeğe çok az bir hediye seçeğinin olması ne kadar üzücü.

Bir cevap yazın