Erkek Arkadaş İçin Romantik Sevgililer Günü Hediyeleri

Erkek Arkadaş İçin Romantik Sevgililer Günü Hediyeleri

Sevgililer Günü’nde erkek arkadaşınıza alacağınız romantik bir hediye ona ilişkinizden ne kadar mutlu olduğunuz ve onunla daha çok vakit geçirmek istediğinize dair önemli sinyaller verecektir. Alacağınız hediye için kafa yorarak ona bu özel günde anlamlı bir hediye bulmanız mümkün.

Bu hediyeyi seçerken size fikir verecek seçeneklere bir bakalım.

İçinde ona yazdığınız sevgi cümleleri bulunan not kağıtları olan bir kutu hediye edebilirsiniz. Bir seferde oturup onlarca not yazmak yerine yazmaya 3-4 hafta önceden başlayabilirsiniz. İşte, okulda aklınıza erkek arkadaşınız geldiğinde neler hissettiğinizi küçük kâğıtlara dökebilirsiniz. Daha sonra bu notları şık (tercihen sizin hazırladığınız) kutu içinde hediye edebilirsiniz.

Fotoğraf albümleri herkes için kişisel bir hediyedir. Onunla beraber çektirdiğiniz fotoğraflardan oluşan şık bir albüm hazırlayabilirsiniz. Fotoğraflarla yapabileceğiniz bir diğer hediye ise büyük bir kolaj olabilir. Bastırdığınız fotoğraflardan örneğin 60×40 ölçülerinden bir foto poster oluşturabilirsiniz.

Sevginizi ve onunla birlikteliğinizi anlatan bir defter erkek arkadaşınıza verebileceğiniz romantik bir hediye olabilir. Onunla paylaştığınız anları, sizin o gün için neler hissettiğinizi, ilk sinemaya gittiğinizdeki gerginliğinizi, ilk romantik gününüzü bir deftere yazıp fotoğraflarla süsleyebilirsiniz.

Not kutusunda olduğu gibi bir kaç ay öncesinden ilişkinize dair yaşadıklarınızı günlük olarak kısa notlar halinde bir kavanozda biriktirip Sevgililer Günü’nde verebilirsiniz.

Onun beğenilerine, yapmak istediklerine karşı ilgi duyduğunuz altını çizmek için örneğin hobisine yönelik bir hediye alabilirsiniz. Hobisi için bir kursa yazdırabilir ya da yine hobisi için gerekli ürünleri satın alabileceği bir mağazadan hediye çeki verebilirsiniz.

,

Bu yazıyla ilgili henüz yorum yapılmamış.

Bir cevap yazın