Erkek Arkadaşa Alınabilecek Hediyeler

Erkek Arkadaşa Alınabilecek Hediyeler

Başlangıç olarak erkek arkadaşa alınacak hediye seçiminin kolay olmadığını söyleyebilir. Kadınlar için pek çok hediye seçeneği bulunurken erkekler için aynı surum söz konusu değil. Tabii bu hiç hediye seçeneğiniz olmadığı anlamına gelmiyor. Erkek arkadaşınıza bütçeniz sınırlarını aşmadan en güzel hediyeyi alabilmek için planlama aşamasına biraz vakit ayırmalısınız.

Önce nelerden hoşlandığını bir gözden geçirin. Sinema, fotoğraf, müzik, futbol, gezi… Bu listeyi geniş tutun ki hediye alternatifleriniz artsın. Sonra bu listeye bakarak oluşturduğunuz hediye seçeneklerini ayırdığınız bütçeye göre eleyin. Şimdi elinizde hem sevgilinizin hoşuna gideceğini bildiğiniz hem de sizin satın alabileceğiniz fiyatları olan seçenekleriniz var. Buna göre mağazalara bakmaya başlayabilirsiniz.

Eğer yukardaki yöntemle tam olarak ne alacağınıza karar veremediyseniz size fikir vermesi açısından erkek arkadaşa alınabilecek hediyelere bir göz atalım.

Elektronik Ürünler: Erkekler için en popüler hediyelerin başında elektronik ürünler ve oyuncaklar gelir. Yeni bir cep telefonuna kim hayır diyebilir ki? Söz konusu elektronik olunca seçenekler sonsuz. Yani bir iPod, iPad, dizüstü, masaüstü bilgisayarı için daha büyük bir ekran, yeni bir klavye… Dilediğinizi seçin. Eğer ayırdığınız para daha kısıtlıysa ve bu ürünlerden birini kullanıyorsa onun için kılıf, kulaklık, çanta gibi aksesuarları düşünebilirsiniz.

1) Nokia 5250 – hizlial.com 319,00 TL, 2) Sony Cybershot S3000 Dijital Fotoğraf Makinesi – teknosa.com 169,00 TL, 3) Kodak P85 8″ 512MB Dijital Fotoğraf Çerçevesi – hepsiburada.com 169,96 TL

Hobi ve İlgi Alanlarına Yönelik Hediyeler: Mesela maket yapmayı seviyorsa kaliteli bir maket seti, spor yapmaktan hoşlanıyorsa yeni bir koşu ayakkabısı, futbol maçlarına gidiyorsa tuttuğu takımın yeni sezon forması gibi onun seveceğini bildiğiniz hediyeler arasından seçim yaparsanız hata şansınızı sıfıra indirebilirsiniz. Bariz ilgi alanları dışında onun daha önce yaptığı konuşmalardan yola çıkarak beklemediği bir hediye de verebilirsiniz. Örneğin daha önce birlikte seyrettiğiniz ve beğendiğiniz bir filmin yönetmeninin diğer filmlerinden oluşan DVD seti gibi.

1) Woddon Salvation 30 Uzaktan Kumandalı Helikopter – hepsiburada.com 119,00 TL, 2) Kauçuk Tabanlı Kanvas Ayakkabı – yesil.com.tr 49,00 TL, 3) PowerSeeker 60 AZ Teleskop – buyuklereoyuncaklar.com.tr 206.00 TL

Romantik Hediyeler: Bu kategoride, evde hazırlayacağınız bir yemekten ilk buluşmanızda gittiğiniz yere tekrar yapacağınız bir geziye kadar pek çok farklı hediye seçeneği yer alabilir. Daha kişisel bir hediye için birlikte yaptığınız ve düşünürken kendinizi mutlu hissettiğiniz anıları tazelemek için yapılacak aktiviteleri düşünebilirsiniz.

Araç, Gereç / Alet, Edevat: Erkekler kaç yaşında olursa olsun büyük çoğunluğu kendi elleriyle kullanışlı bir alet, ürün, mobilya yaratmaktan hoşlanır. Evdeki küçük tamiratları da bunun içinde sayabiliriz. Eğer erkek arkadaşınız böyle biriyse yeni bir alet çantası veya sahip olduğu alet çantasındaki eksik ürünlerden bir hediye hazırlayabilirsiniz. Eğer bir alet çantasında nelerin olması gerektiğini bilmiyorsanız yapı marketlerdeki satış elemanlarına danışabilirsiniz.

1) Einhell Akülü Vidalama Makinesi – malzemem.com 91,29 TL 2) Victorinox Huntsman Çok İşlevli Çakı – buyuklereoyuncaklar.com.tr 66.40TL 3) True Utility Clip Tool – bunlardanistiyorum.com 17,90 TL

Erkek arkadaşınız için hangi hediyeyi seçerseniz seçin hediyenizi verirken onunla mutlu olduğunuzu ve daha çok anıyı paylaşmak istediğinizi belirten bir kaç cümle söylerseniz bu onun için en değerli hediye olacaktır.

Erkek Arkadaşa Alınabilecek Hediyeler İçin 1 Yorum Yapılmış

  1. melike 19 Mayıs 2012 #

    Oskar ödülüne bayıldım.

Bir cevap yazın