Erkek Arkadaşa Ev Yapımı Hediyeler

Erkek Arkadaşa Ev Yapımı Hediyeler

Erkek arkadaşına hediye almak (seçmek) zorlu bir süreç olabilir. Bunun maliyetinde hiç bahsetmiyorum bile. Bu iki durumdan da en iyi şekilde kurtulmak ve hediyenin yine de istediğiniz kadar güzel olması için kendinizin yaptığı bir hediye verebilirsiniz. Bir fotoğraf albümü, o güne özel en sevdiği yemek ve sizin aklınıza gelen, erkek arkadaşınızın hoşuna giden el yapımı hediyeler onun gönlünü alacak sizi de iflastan kurtaracaktır.

El yapımı bir hediye hazırlamaya karar verdiyseniz bu işe vakit ayırmanız gerektiğini ve uzun sürebileceğini unutmayın. Hazırlığınızı iyi yapmalı ve ihtiyaç duyabileceğiniz malzemeleri iyi planlamalısınız. İşte size ev yapımı hediyeler için bir kaç tavsiye.

Yemek Hediyesi: Özel bir doğum günü yemeği duygusal erkekler için gerçekten güzel bir hediye seçeneği olabilir. Yemeği ilk defa yapacaksanız özel akşamınızda herhangi bir sorun yaşamamak için önceki günlerden birinde provasını yapın. Antre, ana yemek ve tatlıdan oluşan, tamamını sizin hazırladığınız bir menü evde yapabileceğiniz hediyeler için ilk seçeneğiniz.

Fotoğraf Hediyeleri: Eğer bir kaç yıldır beraberseniz birlikte çektirdiğiniz fotoğraflardan oluşan bir fotoğraf kitabı hazırlayabilirsiniz. Yine duygusal erkekler için bu tarz bir armağan kişisel ve değerli bir hediye olacaktır.

Müzik: Artık evinizde CD hazırlamak çok kolay. Sevdiği şarkılardan oluşan bir CD hazırlayabilirsiniz. Hatta daha güzel görünmesi için ozalit baskı dükkanlarında CD üzerine dilediğiniz resmi bastırabilirsiniz.

El İşleri: Eğer örgü örmeyi biliyorsanız, kullanabileceği, sevdiği renklerde bir eldiven, atkı, şapka, kışlık ev çorabı gibi bir hediye hazırlayabilirsiniz. Bunun çok zamanınızı alacağını ve özel günün çok öncesinde örmeye başlamanız gerektiğini hesaba katın.

Hediye Sepeti: Yine tamamen sizin hazırladıklarınızdan oluşan bir hediye sepeti düşünebilirsiniz. Yukarı da saydığımız fotoğraf kitabı, CD, tatlı gibi hediyeleri bir bütün halinde verebilirsiniz.

Erkek arkadaş için ev yapımı hediye hazırlamaya karar verdiyseniz;

Bu hediyeyi hazırlamak sizin kaç gününüzü alacak, hediye yapımı ile ilgili malzemelere sahip misiniz, örneğin yemek hazırlayacaksanız yeterince tecrübeniz var mı gibi noktalara dikkat ederseniz sorun yaşama ihtimaliniz en aza inecektir.

Erkek Arkadaşa Ev Yapımı Hediyeler İçin 1 Yorum Yapılmış

  1. Pitty 29 Ağustos 2012 #

    Bence iyi fikirler yok.

Bir cevap yazın