erkek-arkadasa-surpriz

Erkek Arkadaşa Sürpriz Hediye Önerileri

Doğumgünü, yıldönümü, sevgililer günü derken erkekler için nasıl bir hediye alacaklarını, nasıl sürpriz yapacaklarını bilemeyen kadınlar çoğu zaman bu konu üzerinde bol bol vakit harcıyor. Kadınları, bir romantik yemekle ya da şık bir ayakkabıyla kandırmak kolay olsa da erkekleri memnun edecek sürprizler kolayca tahmin edilebilecek gibi değil.

İşe Yarar Bir Şey Olsun Diyenlere

Kadınlar belki süs eşyalarından, dekore objelerinden, kendileri kullanamasalar da sergileyebilecekleri şeylerden hoşlanırlar. Fakat erkekler için aynı şey geçerli değildir. Erkekler, işlerine yarayacak, kullanabilecekleri hediyelerden ve sürprizlerden hoşlanırlar.

Örneğin erkeklerin futbol tutkularına hitap etmek mantıklı olabilir. Sevgiliye ya da eşe verilecek kombine biletler, üzerine fazla düşünülmeyen bir hediye olsa da onun sizi biletlerin keyfini çıkaracağı tüm yıl boyunca hatırlamasına yardımcı olur.

Giyimine ve aksesuaruna özen gösteren erkekler için şık bileklikler, kış aylarında modaya uygun dar kesim bir palto veya havalar ısınmaya başlarken yeni model bir güneş gözlüğü, erkek arkadaşınızın gündelik hayatında kullanacağı ve sizi sıkça hatırlamasını sağlayacak hediyeler olabilir.

Fotoğraf tutkusu olan bir erkeğe alınacak en iyi hediyelerden biri de profesyonel bir fotoğraf makinasıdır. Hatta daha iyi bir sürpriz için aldığınız makine ile birbirinden güzel fotoğraflar çekeceği güzel bir yere götürmeniz onu çok daha sevindirecektir. Alternatif olarak fotoğraf gezileri yapan, gezerken rehberlik hizmeti veren turlar da bulunmakta.

Alışverişi sevmeyen, izin günlerini reyonlar arasında harcamak istemeyen erkekler için alınabilecek en iyi hediye ise kıyafet olabilir. Kot pantolon, gömlek ve bir çift şık ayakkabı, erkeğin kalbine giden yola dönüşebilir.

Aradığı Tek Şey Huzur Olanlara

Bazı erkekler ise kullanabilecekleri eşyalardan ziyade ziyaret edebilecekleri yerleri tercih ederler. Tüm yıl çalışmaktan bitkin düşen erkeğe verilebilecek en iyi hediye tatildir. Görmediği, keşfedebileceği zenginliklerle dolu olan bölgeye yapacağınız seyahat, sizi birbirinize çok daha iyi bağlar.

Eğer seyahat sizin için pahalı bir seçenek gibi görünüyorsa günübirlik bir kaçamak da aynı mesajı kısa yoldan verebilir. Yakın yerlere yapılan günübirlik turlar, partneriniz için kısa da olsa huzur verici bir kaçamak olabilir.

Daha Farklı Bir Şeyler Arayanlara

Erkekleri mutlu etmek çoğu zaman kolaydır, duygularınızı tam olarak yansıtacağınız bir sürpriz onun mutlu olmasına yeterli olacaktır.

Bir oda dolusu uçan balon ve balonların uçlarına bağlanmış fotoğraflar partnerinizin mutlu olduğunuz anları hatırlaması ve yeniden mutlu olmasına yardımcı olacaktır.

Oyunseverler için Playstation 4 ve yanında bir futbol oyunu veya ofiste sıkça müzik dinleyen bir erkek arkadaşa `Beats` kulaklıklar risksiz ve tatmin edici birer seçenek olarak tercih edilebilir.

Kişiselleştirilmiş hediyeler daha ekonomik bir şekilde sevgilinizin kendisini özel hissetmesini sağlayabilir. Kupa üzerine fotoğrafınızı bastırabilir, isim yazılmış çikolata ya da kurabiye hazırlayabilir, kalbinizin tapu senedini onun üzerine yaptırabilir, şık bir ajanda, dolmakalem, anahtarlık üzerine isimlerinizi yazdırabilirsiniz.

Basit Şeylerle Mutlu Etmek İsteyenlere

Sabah ayağına götürdüğünüz iştah açıcı bir kahvaltı da erkeğinizi mutlu etmek için yeterli olabilir. Ya da onun için lezzetli bir pasta yapmak, romantik bir akşam yemeği hazırlamak. Ona karşı hissettiğiniz tüm duyguları dile getireceğiniz küçük kağıtları şık bir kutuda biriktirip ona hediye edebilirsiniz.

,

Bu yazıyla ilgili henüz yorum yapılmamış.

Bir cevap yazın