Erkekler İçin Evde Hazırlanabilecek Hediyeler

Erkek İçin Evde Hazırlanabilecek Hediyeler

Mağazadan alınacak hediyenin sizin daha az zamanınızı alacağına şüphe yok. Ama vereceğiniz hediyeye kendinizden bir şeyler katmak ve daha kişisel olmasını istiyorsanız evde hazırlayacağınız bir hediyeden daha anlamlısı da olamaz. Evde hazırlayabileceğiniz hediyeler sizin yeteneklerinizle bağlantılı olduğu için yapabileceklerinizin bir listesini hazırlayarak daha kolay karar verebilirsiniz.

Örneğin örgü örmeyi biliyor olabilirsiniz, resim yapma yeteneğiniz olabilir. Ayrıca hediyeyi alacağınız erkeğin akrabanız, eşiniz ya da sevgiliniz veya çalışma arkadaşınız olması hediyenin içeriğini değiştirebilir. Biz yine de evde yapabileceğiniz hediyeler konusunda size fikir vermesi açısından bir kaç örneğe bakalım.

Babanıza: Babanıza kendi ellerinizle hazırladığınız bir hediye verecekseniz çok sevineceğinden emin olun. Birlikte çektirdiğiniz fotoğraflardan oluşan bir albüm ya da yine ikinizin olduğu bir fotoğrafı şık bir çerçeveye koyup verebilirsiniz.

Kocanıza: Evlilik dönemi boyunca yaşadığınız anıların fotoğraflarla birlikte yer aldığı bir defter hazırlamak hem güzel anılarınızı tazeleyecek hem de kocanızı memnun edecektir. Ona ve ilişkinize dair kısa notlardan oluşan kağıtları bir kutu içinde verebilirsiniz. Güzel bir akşam yemeği her zaman memnuniyetle karşılanacaktır.

Erkek Arkadaşınıza: Evde hazırlayacağınız bir yemek, ikinizin fotoğraflarından oluşan bir kolaj ya da sadece ona olan sevginizi anlattığınız bir mektup erkek arkadaşınız için evde hazırlayabileceğiniz romantik bir hediye olabilir.

Erkek Kardeşinize: Onun bebeklik fotoğraflarından bir albüm, birlikte yaşadığınız komik hatıraları alt alta yazdığınız bir mektup erkek kardeşinizi hem duygulandırır hem de sevindirir.

Yukarıda saydıklarımız dışında yazının başında da söylediğimiz gibi sizin evde neler yapabileceğinize bağlı olarak farklı hediyeler yaratabilirsiniz. Bere veya eldiven örebilir, bir takım halinde verebilirsiniz. Dikiş dikmeyi biliyorsanız gömlek onun için kullanışlı bir hediye olacaktır. Resim beceriniz varsa ikinizin bir fotoğrafından kopya çekerek resim yapabilirsiniz.

Bu yazıyla ilgili henüz yorum yapılmamış.

Bir cevap yazın