Erkek İçin Evlilik Yıldönümü Hediyeleri

Erkek İçin Evlilik Yıldönümü Hediyeleri

Erkek için evlilik yıldönümü hediyeleri dendiğinde akla ilk gelen tabii ki romantik hediyeler oluyor. Eşinize alacağınız hediye ne olursa olsun evliliğinize ve sevginize yönelik duygusal bir kaç cümle aldığınız hediyeyi gölgede bırakacak ve onun için en güzel hediye olacaktır. Şimdi kocanıza alabileceğiniz farklı kategorilerdeki evlilik yıldönümü hediyelerine bir göz atalım.

Romantik hediyeler bir akşam yemeğinden ikinizin fotoğrafının basılı olduğu bir yastık kılıfına kadar çok geniş seçeneklerde bulunabilir. Yıldönümü hediyesi için ayırdığınız bütçeye bağlı olarak hediye sitelerinden küçük, anlamlı ve eğlenceli romantik hediyeler alabilirsiniz. Eğer vaktiniz varsa bu ürünlerin bazılarını evde kendinizde hazırlayabilirsiniz.

1) Sevgiliye özel kitap – Romantik-hediye.com 149,99 TL, 2) Çiftlere özel dikdörtgen masa saati – Romantikhediye.com 25 TL, 3) Kişiye Özel Fotoğraflı Kravat İğnesi – Hediyedenizi.com 17,46 TL

Romantik bir akşam yemeği genellikle kocalar tarafından eşlerine hediye edilir. Ama bu yıl bir sürpriz yaparak romantik yemek mekanını siz seçebilirsiniz. Restoranları mekanist.net ya da yemeksepeti.com elit gibi sitelerdeki yorumlara veya verilen özelliklere göre araştırabilirsiniz. Bu iki sitede genel olarak İstanbul restoranları hakkında bilgi veriyor ancak forumları ve blogları inceleyerek şehrinizde romantik bir evlilik yıldönümü için gidebileceğiniz restoranları bulabilirsiniz. Akşam yemeği olması şart değil bir pazar günü brunchı da olabilir.

1) Fishmekan Restoran – Arnavutköy Cad. No: 60 Arnavutköy (0212) 358 51 58, 2) Mia Mensa Suadiye – Plaj Yolu Sk. No:18 B Blok Suadiye (0216) 464 17 77, 3) Pera Thai – Meşrutiye Cad N:74/A Beyoğlu (0212) 245 57 25

Romantik bir akşam yemeği ya da kişiye özel romantik hediyeler dışında onu gülümsetecek, eğlenceli yıldönümü hediye alternatiflerinden birini seçebilirsiniz. Yılın kocası Oskarı ya da yılın erkeği sertifikası gibi hediyeler bu özel gününüzü daha da neşelendirebilir. Bu gibi küçük hediyeleri başka bir hediyeyle de birleştirebilirsiniz.

1) Yılın sevgilisi oscarı – Hediyedenizi.com 24,99 TL, 2) Yılın sevgilisi sertifikası – Hediyeleradasi.com 34,90 TL, 3) Aşk Üniversitesi Diploması – Hediyeyarat.com 35,40 TL

Eğer bu evlilik yıldönümünde evliliğinize değil de sadece ona yönelik bir hediye vermek isterseniz futbolla ilgili hediyeler hoşuna gidecektir. Aslında onu mutlu (en az diğer hediyeler kadar) edecek bu tarz bir hediye de oldukça romantik sayılabilir. Bu hediyeler arasında üzerinde isminin yazılı olduğu takımının forması, 1 aylık Lig TV üyeliği veya derbi maça bileti sayabiliriz.

1) Digiturk Lig TV paketi üyeliği (0212) 473 73 73, 2) Galatasaray forması – Gssotre.org 99 TL 3) Futbol karşılaşması biletleri – Biletix.com

Not: Sizin bu yazıyı okuduğunuz tarihte firmalar bu ürünlerin satışını yapmıyor ya da stoklarında bulunmuyor olabilir. Fiyatlar değişiklik gösterebilir.

Bu yazıyla ilgili henüz yorum yapılmamış.

Bir cevap yazın