Erkek İçin Hediye Seçenekleri

Erkek İçin Hediye Seçenekleri

Erkek için hediye seçenekleri daha az olsa da hediyeyi alacağınız kişiye göre alabileceğiniz hediyelerin bir listesini oluşturarak ona en uygun hediyeyi bulabilirsiniz. Size listenizi oluştururken yardımcı olması açısından erkek tipleri ve alabileceğiniz hediye seçeneklerine bir göz atalım.

Atletik, Sporcu Erkek: Bu tip erkekler ya spor yapıyorlardır ya da spor seyrediyorlardır. Eğer spor yapıyorsa yaptığı spor dalına uygun kıyafetler, spor ayakkabılar ve aksesuarlar alabilirsiniz. Eğer spor karşılaşmalarını seyretmekten hoşlanıyorsa büyük ekran bir televizyon, spor paketi üyeliği, ditmekten keyif alacağı bir karşılaşmaya bilet hediye seçenekleri arasında sayılabilir.

True Utility Scarab 5’li küçük alet seti Bunlardanistiyorum.com’da 19,90 TL.

Entelektüel Erkek: İyi eğitimli, yazmayı, okumayı seven erkek tipidir. Elektronik bulmaca setleri, ileri derecede Sudoku bulmacalarının bulunduğu bir kitap gibi zihnini zorlayıcı hediyeleri sever. Ayrıca zevkine uygun kitaplar, ilgi duyduğu alana yönelik referans kitapları ve fotoğraf kitapları hediye edebilirsiniz. Yine ilgisini çeken konularda çıkan dergilere senelik üyelik iyi bir hediye olabilir. Eğer alacağınız hediye konusunda parasal anlamda bir kısıtlamanız yoksa bir sanat çalışması ya da nadir bulunan bir obje verebilirsiniz.

Müzik Sever Erkek: Müziği sevdiğini bildiğiniz bir erkeğe müzikle ilgili bir hediye alarak onun müzik aşkını anladığını belli edebilirsiniz. Büyük kitap mağazalarında müziğin bin bir türü ile ilgili kitaplar bulmanız mümkün. Dinlemekten hoşlandığı bir grubun ya da solistin otobiyografisi ilgisini çekebilir. Eğer eski ve bulunması zor müzikleri seviyorsa Amazon.com’dan bu sanatçıların mp3’lerini indirerek bir CD hazırlayabilirsiniz. Yine müzik türüyle ilgili CD setleri uygun bir seçim olacaktır. Biletix.com siteleri gezerek yakınlarda bir konser olup olmadığını öğrenebilir ve hediye olarak bilet verebilirsiniz.

StressBerry stres attıran telefon Buldumbuldum.com’da 16,90 TL.

Aile Erkeği: Bir aile erkeğine verilebilecek en güzel hediye sizin hazırladığınız kişisel bir hediye olacaktır. Fotoğraf albümleri bu listede ilk sırada gelir. Yine ailecek kullanılabilecek ve eğlenecek oyunlar, aktiviteler bu tip erkeklerin hoşuna gidecektir. Eşinize hediye almayı düşünüyorsanız çocuklarınızla birlikte hazırlayacağınız bir anı kitabı emin olun onu çok memnun edecektir.

El İşleri Seven Erkek: Musluk sökmek, yeni boruları takmak, mutfak dolabını monte etmek, parkeleri cilalamak gibi aslında çok “faydalı” erkek tipidir. Tamirata dayalı işleri zevkle adeta bir hobi gibi yapan bu erkek tipi için hediye seçenekleri yapı marketlerin alet edevat bölümünde bulunan malzemelerin bolluğu kadar çoktur. Yeni bir alet çantası, alet kemeri, tornavida takımı, elektrikli vida sıkıştırıcı, küçük zımpara makinesi, duvar matkabı…. Artık daha çok hangi işleri yaptığına bağlı olarak dilediğiniz hediyeyi seçebilirsiniz. Ayrıca Türkçe basılmış olanları çok olmasa da “DIY-Kendin Yap” kitapları iyi bir hediye olabilir. Eğer hesaplama yapmayı gerektiren ve içinde ölçü birimleri kullanılan bir kitap alacaksanız “metrik” sistemli kitaplar alın.

Gördüğünüz gibi hediye alacağınız erkek tipini belirlerseniz alacağınız hediyenin kategorisini de kabaca belirlemiş ve hediye seçeneklerinizi azaltmış olursunuz. Bu iyi, kullanışlı ve uygun bir hediye almak için izlenebilecek bir yol.

Erkek için hediye seçeneklerini bir bakışta görebilmek için kısaca listelemek gerekirse;

 • Spor paketi içeren TV üyeliliği
 • Yeni, büyük ekran bir TV
 • Spor karşılaşmasına bilet
 • İlgi alanına yönelik kitaplar
 • Erkek bakım setleri
 • Alet çantası ve elektrikli aletler
 • Konser bileti
 • Hobisine yönelik ürünler
 • Ailecek eğlenebilecek oyunlar
 • Sevdiği filmlerden oluşan DVD Box Set
 • Sevdiği gurubun ya da solistin parçalarından oluşan bir CD
 • Hediye sepetleri
 • Büyükler için oyuncaklar (uzaktan kumandalı helikopter gibi)
 • Çok özellikli bir mangal
 • Tuttuğu takımın ürünleri
 • Elektronik oyuncaklar veya fotoğraf makinesi gibi ürünler

Bu yazıyla ilgili henüz yorum yapılmamış.

Bir cevap yazın