Erkekler İçin Yaratıcı Sevgililer Günü Hediyeleri

Erkekler İçin Yaratıcı Sevgililer Günü Hediyeleri

Tamam, biliyoruz yılın her günü sizin ve sevginiz için özel ama bu günü resmi olarak kutlayabileceğiniz tek gün Sevgililer Günü. Bazıları “her şeyin bir günü olur mu” mantığıyla sevgililer gününü sıradan bir gün olarak değerlendirse de bazılarımız için bu gün gerçekten özel.

Sevgililer Günü için erkek arkadaşına alabileceğiniz hediyeler diğer özel günler de alabileceklerinizden çok farklı olmasa da üzerine biraz düşünüp yaratıcı hediye fikirleri bulabilirsiniz. Bu fikirlerde size yol göstermesi açısından farklı seçenekleriniz ise şöyle.

Uygun Fiyatlı Hediye Seçenekleri: Hem sevilecek bir hediye bulmak hem de yüzlerce lira harcamamak (gerçekten!) mümkün. Bütçenizin kısıtlı olması duygularınızı ifade edemeyeceğiniz anlamına gelmiyor. Sevgililer Günü’nün ana amacının aşınızı, sevginizi kutlamak olduğunu düşünürsek birlikte vakit geçirebileceğiniz her türlü hediye günün anlamına uygun olacaktır. Örneğin “sinema” gecesi. Erkek arkadaşınızın sevdiğini/seveceğini bildiğiniz filmleri alarak ve film sırasında patlamış mısırları (veya çekirdekleri) hazırlayarak şık, eğlenceli ve uygun fiyatlı bir hediye yaratabilirsiniz.

Orta Fiyatlı Hediye Seçenekleri: 50-150 TL arasında değişecek hediyeleri bu kategoride sayabiliriz. Güzel bir akşam yemeği, konser bileti, maç bileti, yeni bir bilgisayar oyunu… Bu kategoriye erkek arkadaşınızın sevdiği, ilgi duyduğu alanlarda pek çok ürün sayılabilir.

Pahalı Hediye Seçenekleri: Bu kategoride sınır sizin ayırdığınız bütçe ve seçenekler sonsuz. Örneğin arabalara merakı varsa en hızlısından bir spor araba kiralayabilirsiniz ya da hem araba kiralayıp hem de arabayı kullanmasına olanak vermek için bir hafta sonu gezisi planlayabilirsiniz. Bu noktada hediyenin pahalı olmasından çok ona hitap etmesi olacaktır.

,

Bu yazıyla ilgili henüz yorum yapılmamış.

Bir cevap yazın