gianluca-vacchi

Instagram Fenomeni: Gianluca Vacchi Kimdir?

Sosyal medya gün geçtikçe daha ilgi çekici bir hal alıyor ve bu sayede de yeni yeni fenomenler ortaya çıkıyor. Gianluca Vacchi de instagram fenomenlerinden bir tanesi ve her ne kadar Türkiye’de yakın zamanda tanınmaya başlamış olsa da 3 milyondan fazla takipçisi var ve ciddi anlamda ilgi odağı haline gelmiş durumda. Birçok haberde başka bir instagram fenomeni olan Dan Bilzerian’ın tahtını salladığından bahsediliyor. Peki, kimdir Gianluca Vaccchi ve bu kadar ilgi çekmesinin, instagrama eklediği videonun milyonlarca kez izlenmesinin, fotoğraflarının beğeni yağmuruna tutulmasının nedeni nedir?

Gianluca Vacchi Kimdir?

5 Ağustos 1967’de Bologna’da dünyaya gelen Gianluca 1993 senesinde Bologna Üniversitesi’nin Ekonomi ve İşletme Bölümü’nden mezun olmuş. Şu anda başarılı ve milyoner bir işadamı. Ancak aklınıza gelecek birçok işadamından biraz farklı. Tüm gün çalışan ve akşam evine gelip dinlenen tarzda birisi değil. Çok ama çok renkli bir hayatı var.

Giyinmeyi ve özellikle de farklı, cesur giyinmeyi seviyor. Öyle ki çiçekli pantolonlar, pembe takım elbiseler, slip mayolar ve çok daha fazlasıyla çekilmiş fotoğrafları instagram profilinde mevcut. Vücudunda onlarca dövmesi var ve bu dövmeleri de instagrama yüklediği birçok fotoğrafta özgürce sergiliyor.

Hadi son zamanların gözde fenomenini biraz daha yakından tanıyalım…

Yaşam Tarzı

Instagramdaki fotoğraflarına, fotoğrafların altındaki yorumlara ve yaptığı alıntılara bakılırsa yaşamdan bir hayli keyif alıyor. Birçok kişinin hayali olan hayatı yaşayan Gianluca; Harley Davidson’a biniyor, özel jetle seyahat ediyor ve seyahati sırasında yanında Hermes bavulu bulunuyor, Ricky Martin şarkısı eşliğinde dans ediyor, bol bol teknede takılıyor, at biniyor. Bunlar ilk aklımıza gelenler, ancak internette biraz araştıracak ve instagram profilini detaylı bir şekilde inceleyecek olursanız keyifli vakit geçirmek ve lüks bir yaşam sürmek adına çok daha fazlasını yaptığını göreceksiniz.

Le piscine di Mortorio… #gvlifestyle

A photo posted by Gianluca Vacchi (@gianlucavacchi) on

Pijamalarını Çok Seviyor

Her ne kadar lüks bir hayatın içerisinde olsa da küçük şeylerden de keyif alabiliyor, tıpkı rahat bir pijamanın keyfini sürmek gibi! Şu ana kadar birçok farklı yerde pijamalarıyla çekilmiş çok sayıda fotoğraf paylaşmış. Hatta bir tanesine şöyle bir not da eklemiş: “ Tekneye binerken ya da plajdayken her zaman pijamalar”. Fotoğraflarına göz atarsanız ne demek istediğimizi daha iyi anlayacaksınız

 

#gvlifestyle

 

A photo posted by Gianluca Vacchi (@gianlucavacchi) on

Dans Edebiliyor

Instagrama yüklediği dans videosu milyonlarca kişi tarafından seyredilen Gianluca görünen o ki dans etmeyi çok seviyor, fırsat buldukça müziğin ritmine kendini kaptırıyor ve bunu da takipçileriyle paylaşmak istiyor.

Saturday afternoon fever😄 @jogiorgiajo @ricky_martin #gvlifestyle #mordidita #rickymartin A video posted by Gianluca Vacchi (@gianlucavacchi) on

Ünlü Arkadaşları Var

Ünlü aktör Zac Efron ile çekilmiş fotoğraflarını takipçileriyle paylaşmış. Bu fotoğrafların bir tanesinde tekneden denize atlıyorlar, bir diğerinde ise plajda at biniyorlar. Ayrıca eski futbolcu Christian Vileri ile çekilmiş bir fotoğrafını da paylaşmayı ihmal etmemiş.

 

Something is wrong🤔🤔🤔 @gianlucavacchi MIAMI 🌴🌴🌴🌴

 

A photo posted by Christian Vieri (@christianvieriofficial) on

GV Lifestyle

Anlaşılan o ki Gianluca’ya sadece sosyal medyada boy göstermek, fotoğraflar paylaşmak ve 3 milyondan fazla kişi tarafından takip edilmek yeterli gelmemiş. O da GV Lifestyle diye bir site açmış ve bu sitede de fotoğraflar ve videolar paylaşıyor. Ayrıca aynı sitede hem kadınlar hem de erkekler için t-shirt de satılıyor. Hem kısa hem de uzun kollu versiyonları bulunan bu t-shirtlerin ortak özelliği ise üzerinde “Resilienza” yazması.

İsminin Baş Harfleri

Saatinde, yüzüğünde, kol düğmesinde ve kullandığı daha birçok şeyde isminin baş harfleri var. Yani fotoğraflarının arasında gezinirken birçok yerde GV harfli bir şeylerin gözünüze çarpması kuvvetle muhtemel:)

GV…. #gvlifestyle A photo posted by Gianluca Vacchi (@gianlucavacchi) on

Kaslı ve Bol Dövmeli Bir Vücudu Var

Fotoğraflarından anladığımız kadarıyla bol bol spor yapıyor, çünkü başka türlü böyle bir vücuda sahip olamaz herhalde. Bir de vücudunun neredeyse her yerinde dövmeler var ve bu da kimisine çok fazla ve hatta itici gelebilirken, kimisinin ise beğenisini kazanabiliyor.

 

Gioco di squadra😉 #gvlifestyle

 

A photo posted by Gianluca Vacchi (@gianlucavacchi) on

Kitap da Çıkarmış

“Enjoy” isimli bir kitap çıkarmış, ancak anladığımız kadarıyla kitabın henüz sadece İtalyanca versiyonu var. Kim bilir belki ilerleyen zamanlarda İngilizce ve hatta Türkçe’ye de çevrilir.

Giorgia Gabriele

Bazı kaynaklarda Gianluca’nın eşi bazı kaynaklarda ise sevgilisi olarak görünen Gabriele ünlü bir top model. Ancak sadece top model de değil aynı zamanda bir girişimci ve ekonomist. Dilerseniz bu güzel kadını biraz daha yakından tanıyalım…

 

❤️ @gianlucavacchi #gvbirthday #h2o #2016 #blackandwhite

 

A photo posted by Giorgia Gabriele (@jogiorgiajo) on


Novella 2000’e göre Gabriele, medyaya girmeden önce işletme ve ekonomi okumuş. İlk büyük işi İtalyan TV’deymiş ancak hemen ardından hızlı bir şekilde İtalyan magazinlerinin kapaklarında da boy göstermeye başlayan bir realite yıldızı haline gelmiş.

Yukarıda değindiğimiz gibi Gabriele aynı zamanda bir girişimci ve Wandering isminde bir şirketi var. Bu şirket tahmin edersiniz ki moda ile ilgili ve geçtiğimiz mart ayında Milano’da Sonbahar/Kış 2016 koleksiyonunun defilesi yapılmış.

Gabriele şimdiye kadar çok sayıda kadınla birlikte olan Gianluca’nın kalbini çalmış ve hatta Gianluca onun için bir dövme bile yaptırmış. Gabriele her ne kadar daha çok Gianluca ilişkisi ile bilinse de öncesinde de başka ünlü İtalyanlarla da ilişkisi olmuş ve bunlardan bir tanesi de futbolcu Christian Vieri’miş.

Ve özetle…

Karakter bu kadar renkli, fotoğraflar ve videolar bu kadar ilgi çekici olunca insanlar da doğal olarak takipte kalıyor, Gianluca’nın her eklediği fotoğraf birkaç dakika içerisinde binlerce beğeni alıyor ve videoları milyonlarca kişi tarafından izleniyor. Yoksa siz hala Gianluca Vacchi’nin instagramını incelemediniz mi?

Bu yazıyla ilgili henüz yorum yapılmamış.

Bir cevap yazın