Gizlilik Politikası ve Çekinceler

onikibilgi.com reklam sponsorlarıyla çalışmaktadır. Google Adsense Reklamları’nın yayıncısıdır. Google üçüncü taraf satıcısı olarak onikibilgi.com’da reklam yayınlamak için çerezlerden yararlanır. Bu sebeple hem Google hem de DoubleClick DART çerezi kullanmaktadır. Bu sayede kullanıcılarının ilgi alanlarına göre reklam yayınlama tekniğini kullanmaktadır.

Web sitemizi ziyaret ettiğiniz zamanlarda reklam hizmeti vermek için diğer üçüncü taraf reklam şirketlerini de kullanmaktayız. Söz konusu şirketler, bu sitelere ve diğer web sitelerine yaptığınız ziyaretlerden elde ettikleri (adınız, adresiniz, e-posta adresiniz veya telefon numaranız dışındaki) bilgileri ilginizi çekecek ürün ve hizmetlerin reklamını size göstermek için kullanabilir.

onikibilgi.com sitesinde yer alan formlar ya da e-posta aracılığı ile bizimle iletişim kurmak istediğinizde, gönderdiğiniz bilgiler ya da gönderdiğiniz eposta içeriği ve epostayı gönderdiğiniz adrese ilişkin bilgi, iletişim kurma isteğinize cevap vermek ya da hizmetlerimizi gözden geçirmek amacıyla tarafımızda saklanabilir.

onikibilgi.com’un bağlantı sağladığı sitelerin içeriği ile herhangi bir yükümlülüğü yoktur ve onikibilgi.com gizlilik politikası, bağlantı verdiği internet sitelerini bağlamaz. Sizlere, ziyaret ettiğiniz tüm sitelerin gizlilik politikalarını okumanızı öneririz.

onikibilgi.com, zaman zaman bağlantı sağladığı sitelere üzerinden giden ziyaretçiler ile ilgili veriler toplayabilir ve bu verilerden enformasyon ve bilgi üretebilir. Toplanan veriler, tarayıcınızın gönderdiği verilerden oluşur.

Çekinceler

onikibilgi.com’da yer alan yazılar sadece bilgilendirme amaçlıdır. onikibilgi.com bilgilerini güncel tutmak için gayret gösterse de zaman içinde bizim kontrolümüzde olmayan nedenlerden dolayı hakkında bilgi verilen yerler, fiyatlar, mekanlar, isimler, adresler, yol bilgileri, seyahat süreleri…vb değişebilir. Verilen bilgilerin değiştiğini bildiğiniz, gördüğünüz ve tecrübe ettiğiniz bilgileri yorumlar aracılığıyla bizlerle ve okuyucularımızla paylaşabilirsiniz. onikibilgi.com’u birlikte güncel tutabiliriz.

onikibilgi.com sağlık, alternatif tıp, bitkilerle tedavi ve şifalı bitkiler gibi kategorilerinde yer alan yazılar bilgilendirme amaçlı olup teşhis, tedavi yerine kesinlikle kullanılmamalıdır. Her rahatsızlığın, hastalığın, ilacın kişiden kişiye göstereceği belirtiler, etkiler ve tedavi yöntemleri farklıdır. En küçük bir sağlık sorununuzda dahi yazılarımızda belirttiğimiz gibi kendi kendine tedavi yöntemine gitmemeli ve doktorunuzdan yardım almalısınız. Sitemizde yer alan tedavi yöntemleri, bitkisel tedaviler, öneriler, ipuçları sizin için en iyi yol olmayabilir. Bu yüzden her türlü hastalığınızda bir uzmana danışarak profesyonel teşhis ve tedavi sürecini başlatmalısınız.

onikibilgi.com’da yer alan bazı ürünler ile ilgili bilgiler internetten, kitaplardan ve yorumlardan derlenmiştir. Aksi belirtilmedikçe bu ürünleri onikibilgi.com yazarları kendileri test etmezler. Bu yüzden onikibilgi.com’da yer alan ürün yorumları farklılıklar gösterebilir.

onikibilgi.com sadece kullanıcılarının bilgiye daha kolay ulaşabilmesi, aradığı konu hakkında fikir edinebilmesi, yorumları ile diğer kullanıcıları bilgilendirebilmesi amacıyla kurulmuştur. Yorumlarınızla içeriğe katkıda bulunabilir ve bilginizi paylaşabilirsiniz.

Sitemizle ilgili her türlü görüş ve önerilerinizi, düzeltilmesini istediğiniz bilgileri, bilgi almak istediğiniz konuları ve diğer tüm istek ve şikayetlerinizi onikibilgi [at] gmail.com’a gönderebilirsiniz.

onikibilgi.com

Bu yazıyla ilgili henüz yorum yapılmamış.

Bir cevap yazın