Göztepe SSK Online Randevu Nasıl Alınır?

Göztepe SSK Online Randevu Nasıl Alınır?

Sağlık Bakanlığına bağlı Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi cildiye, ortopedi, dahiliye, KBB, göz, kadın doğum, jinekoloji, menopoz, cerrahi meme hastalıkları, üroloji, kardiyoloji, romotoloji ve plastik cerrahi klinikleri ile her yıl binlerce hastaya hizmet vermektedir. Bu kadar geniş kapsamlı ve Anadolu yakasının en popüler hastanelerinden biri olan hastaneden daha kolay randevu almak için Göztepe SSK online randevu sistemini bu adreste bulabilirsiniz.

1972 yılında kurulan Göztepe SSK Hastanesi çağdaş bir hastane için gereken yetişmiş personel ve teknolojisi ile her türlü hastalığın tedavisinde üst düzey hizmetler vermektedir. Günümüzde Göztepe SSK Hastanesi 9 katlı merkez bina haricinde diğer binalarda hizmet veren çocuk hastalıkları kliniği, doğum kliniği, kadın hastalıkları kliniği ve enfeksiyon hastalıkları kliniği ile her gün yaklaşık 4000-5000 hastaya ayakta tedavi hizmeti vermektedir.

1982 yılında eğitim hastanesi statüsüne, 2005 tarihinde ise TC Sağlık Bakanlığı bünyesine geçen Göztepe SSK Hastanesi’nde 17 dalda 28 klinikte uzmanlık eğitimi verilmektedir.

Diğer hastanelerde olduğu gibi Göztepe SSK online randevu sistemi ile hastalarına daha kolay randevu alma ve randevu iptal etme seçeneği sunmaktadır. Hastanenin web sitesinde “online randevu” bölümüne TC kimlik numarası, ad ve soyadınızla giriş yaparak istediğiniz klinikten randevunuzu alabilirsiniz. Hastane ayrıca yine online olarak TC kimlik numarasıyla randevu doğrulama ve randevu iptal hizmetleri sunmakta.

Göztepe SSK online randevu sistemi dışında randevu almak isterseniz yeni devreye giren Merkezi Hastane Randevu sistemi’nin 182 numaralı telefonunu kullanabilirsiniz.

Sağlık Bakanlığı İst. Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi Adres Bilgileri

Kadıköy Merkez: Doktor Erkin Caddesi Kadıköy / İSTANBUL

Merdivenköy Polikliniği: Ressam Salih Ermez Cad. Kadıköy / İSTANBUL

,

Bu yazıyla ilgili henüz yorum yapılmamış.

Bir cevap yazın