Haseki Hastanesi Online Randevu Alma

Haseki Hastanesi Online Randevu Alma

Merkez binada dahili ve cerrahi birimler ile laboratuvar hizmetleri alabileceğiniz Haseki Hastanesi online randevu alma hizmeti sayesinde dilediğiniz bölümden ve doktordan internet randevusu alabilir, geçmiş tarihlere ait randevu bilgilerinizi görebilir ve randevu iptali yapabilirsiniz. Bu sayfadan ulaşabileceğiniz Haseki Hastanesi internet randevu başvurusu için randevu alacağınız kişinin TC kimlik numarasını bilmeniz gerekiyor.

Önemli Güncelleme: Daha önce Haseki Hastanesi internet sitesi üzerinde alınabilen online randevu sistemi artık Sağlık Bakanlığı’na bağlı Merkezi Randevu Sistemi üzerinden verilmektedir. Buradan ulaşabileceğiniz online randevu sistemine üye olduktan sonra dilediğiniz sağlık kuruluşundan online randevu alabilirsiniz.

Haseki Hastanesinin bir diğer online hizmeti ise laboratuvar sonuçları için veriliyor. Bu sayfada bulunan ekrana laboratuvar sonuçlarını almak için arşiv numarası, kabul numarası ve TC kimlik numarası bilgilerini girmeniz gerekiyor. Telefonla bir gün sonraya randevu almak içinse (212) 529 44 00 numarasını arayabilirsiniz. Sistem sizden otomatik olarak TC kimlik numaranızı isteyecek daha sonra doğum yılınızı girip istediğiniz branştan randevu alabilirsiniz.

Haseki Hastanesi Poliklinikleri

100.Yıl Semt Polikliniği: 100.Yıl Semt Polikliniği’nde cildiye, çocuk hastalıkları, KBB, kadın doğum, cildiye, genel cerrahi ve iç hastalıkları üzerine tedavi hizmetleri verilmektedir.

Basın Semt Polikliniği: Doğum, çocuk ve kadın hastalıkları, göz ve iç hastalıkları ile diş ve psikiyatri alanlarında hizmet verilmekte.

Vilayetler Hizmet Birliği Polikliniği: Kadın hastalıkları ve doğum hizmetleri, genel cerrahi, göz, üroloji, nöroloji, KBB, cildiye, aile hekimliği, göz hastalıkları, diş poliklinikleriyle hizmet verilmekte.

Fatih Kamu Sağlığı Merkezi: Cildiye ve diş poliklinikleri, üroloji, aile hekimliği, doğum, kulak burun boğaz, enfeksiyona bağlı hastalıklar, göz, dahiliye ve psikiyatri hizmetleri verilmektedir.

Topçular Semt Polikliniği: KBB, nöroloji, radyoloji, genel cerrahi hizmetleri, kadın hastalıkları, çocuk hastalıkları, aile hekimliği, doğum, göz hastalıkları alanlarında tedavi hizmeti veriliyor.

Haseki Hastanesi Diğer Poliklinikleri

  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Polikliniği
  • Göğüs Hastalıkları Polikliniği
  • Kalp ve Damar Cerrahisi Polikliniği
  • Kardiyoloji Polikliniği
  • Onkoloji Polikliniği
  • Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Polikliniği
  • Psikiyatri Polikliniği
  • Romatoloji Polikliniği
  • Diş Polikliniği

Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Telefon: 0212 529 44 00 (pbx)
Fax: 0212 589 62 29
Adres: Millet Cd. Aksaray / Fatih / İSTANBUL

,

Bu yazıyla ilgili henüz yorum yapılmamış.

Bir cevap yazın