Haydarpaşa Numune Hastanesi İnternetten Randevu Alma

Haydarpaşa Numune Hastanesi İnternetten Randevu Alma

Haydarpaşa Numune Hastanesi‘ne internetten online olarak randevu almak için tek yapmanız gereken bu adresi ziyaret ederek formu doldurmanız. Ancak bazı günler online randevu sisteminde yaşanan yoğunluktan dolayı sayfa açılmıyor ve sık sık denemek gerekiyor. Eğer Haydarpaşa Numune Hastanesi online randevu formunu açmayı başaramazsanız Merkezi Hastane Randevu Sistemi‘nin 182 numaralı telefonu arayarak istediğiniz klinikten telefonla randevu alabilirsiniz.

Haydarpaşa Numune Hastanesi internetten randevu alabileceğiniz bazı hizmetler ise şöyle; patoloji laboratuvar hizmetleri, radyoloji hizmetleri, genetik tanı, mikrobiyoloji ve enfeksiyon testleri, biyokimya testleri, hormon testi, kadın hastalıkları ve doğum, fizik tedavi merkezi, nöroloji, ortopedi, psikiyatri.

Poliklinik bünyesinde beyin cerrahisi, cildiye ve enfeksiyon hastalıkları gibi bölümlerde yer alıyor.

Haydarpaşa Numune Hastanesi ayrıca randevusuz hasta da kabul ediyor ancak telefon ya da online olarak randevu alamadıysanız sabah çok erken saatlerde giderek muayene olmak istediğiniz poliklinikten sıra numarası alabilirsiniz. Bir kaç saat sıranızın gelmesi için beklemeye hazırlıklı olun.

Eğer SGK’lı değilseniz muayene ücretini bina girişindeki genel hizmetler bankosuna yatırıp, gideceğiniz polikliniğin sekreterliğinden onaylatıp muayene olmanız mümkün.

Haydarpaşa Numune Hastanesi internet sitesinden laboratuvar sonuçlarınızı online olarak öğrenebilir, anlaşmalı kurum bilgilerini alabilir, hekimleri öğrenebilir ve tüm hizmet listesini görebilirsiniz.

,

Bu yazıyla ilgili henüz yorum yapılmamış.

Bir cevap yazın