Hoşlandığınız Kıza Alabileceğiniz Hediyeler

Hoşlandığınız Kıza Alabileceğiniz Hediyeler

Şimdi durum şöyle; ondan hoşlanıyorsunuz, erkek arkadaşı olmak istiyorsunuz ancak bundan sizin dışınızda kimsenin haberi yok. Kendinizi bozmamak içinde kimseye (özellikle ona) çaktırmaya niyetiniz yok ancak ondan hoşlandığınızdan haberi olmasını istiyorsunuz. Garip bir durum olduğu kesin. Böyle bir durumda ona alacağınız bir hediyeyle duygularınız hakkında ipucu verebilirsiniz.

En iyi yol bu çünkü eğer karşı taraftan bir cevap almazsanız “ben zaten o hediyeyi öylesine seçmiştim” gibi bir manevrayla sıyrılabilirsiniz. Şimdi hoşlandığınız kıza alabileceğiniz hediye seçeneklerine bir göz atalım.

Hediye kategoriniz ayırdığınız bütçeye bağlı olarak çok ya da az seçenekli olabilir. Aldığınız hediyenin geri dönüşünü garantilemek için pahalı hediyeler seçebilirsiniz. Kızlar güzel şeylerden hoşlanır ve güzel şeylerde genellikle pahalıdır. “Hava bedava su bedava” ama şık bir kolye ucu ya da bileklik parayla. Eğer böyle bir hediye alacaksanız ona özel (mesela burcuna) olmasına dikkat edin.

Romantik bir film alabilirsiniz. Filmi vermeden önce izlemeyi ihmal etmeyin.

Romantik hediyeler biraz riskli çünkü yaşadığınız romantizm tek taraflı şu anda. Onun için romantik bir akşam yemeği yerine duygularınız hakkında biraz fikir verecek romantik bir film DVD’si alabilirsiniz. Daha sonra film üzerine yapılacak olası konuşmalara “Fransız” kalmamak için mutlaka filmi izlemelisiniz.

Kızlar son modayı yakından takip eder. Siz de bunu bildiğinizi gösterecek, ona yakışacağını düşündüğünüz bir aksesuar alabilirsiniz. Neler giydiğine ve aksesuar olarak neleri kullandığını gözlemleyin. Ona uygun bir aksesuar almanız onu düşündüğünüzün bir göstergesi olacaktır.

Ciddi olduğunuzu göstermek için daha cesur hediyeler seçebilirsiniz. Örneğin babasıyla beraber üçünüzün birlikte gideceği bir maç veya başka bir aktivite hem babasının gözüne girmenizi hem de kızın size başka bir gözle bakmasını sağlayabilir. Riskli ama sonuçta elde edecekleriniz düşünüldüğünde değer.

DVD gibi romantik bir kitapta alabilirsiniz. Kitabı da önceden okuyun ve verirken “umarım sen de benim kadar beğenirsin” gibi bir cümleyle ortak ilgi alanınız ve zevkleriniz olmasının sizin için önemli olduğunu belli edin.

Hiç olmadı “ayy çok tatlı” tepkisini almak için pelüş hayvan alabilirsiniz. Ancak bu durumda “en yakın erkek arkadaş” olma ihtimali yükselecektir.

Bu yazıyla ilgili henüz yorum yapılmamış.

Bir cevap yazın