Hunter Bot Modelleri

Hunter Bot Modelleri

Orijinal olarak İskoçya’nın bol yağmurlu ve önceden tahmin edilemeyen iklimi için su geçirmez olarak tasarlanan ve 1856 yılından bu yana üretilen Hunter bot ve çizme modelleri o zamandan günümüze erkek bot modelleri, kadın bot ve çizme modelleri ve çocuk bot modelleri ile dayanıklılık ve rahatlığın temsilcisi durumunda.

Hunter çizme ve bot modelleri arasında ilk öne çıkan model 1956 yılında Wellington olmuş. Günümüzde eski tarz el işçiliğini en son teknoloji ile üretilmiş hammadde ile bir araya getiren Hunter, zengin renk seçenekleriyle kötü hava koşullarında bile farklılık yaratmanıza olanak tanıyor. Ortopedik Hunter botların iç bölümü lateks kumaş ve üzeri dokuma naylon ile kaplanıyor. Hunter botlar tamamen su geçirmezlik garantisi ile satılıyor. Çizme modelleri ise deriden üretiliyor.

Türkiye’de mağazası ve distribütörlüğü bulunmayan ancak sonbahar ve kış mevsimi için oldukça uygun olan bazı Hunter botları popüler açık artırma veya farklı internet sitelerinde bulabilirsiniz. Hunter resmi web sitesinde satış fiyatlarının ise ortalama 150$ olduğunu görmekteyiz.

,

Bu yazıyla ilgili henüz yorum yapılmamış.

Bir cevap yazın