İnce Gösteren Kot Pantolon Modelleri

İnce Gösteren Kot Pantolon Modelleri

Size uygun bir kot modeli saklanmak istenen kıvrımların ortadan kalkmasına en büyük yardımcılarınızdan biri olabilir. Ancak ince gösteren bir kot modeli bulmak o kadar da kolay bir iş değil hemen belirtelim. Çünkü her vücut tipine göre ince gösteren kot kesimi ve modeli değişiktir. Bu yüzden ince gösteren bir kot aramaya çıkmadan önce ölçülerinizi tekrar alın ve hangi özelliklerinizi ön plana çıkarıp hangilerini saklamak istediğinize karar verin. Bu yazıda ince gösteren kot pantolon modelleri seçiminde size yardımcı olacak bazı tavsiyeler bulabilirsiniz.

Öncelikle birlikte alışveriş yapmaktan karşılıklı olarak keyif aldığınız bir arkadaşınızı yanınıza alın. İnce gösteren kot pantolon seçimi zor bir karar olduğundan arkadaşınızın yorumlarına güvenmelisiniz.

Alışveriş merkezi gibi büyük bir mağaza bulmalısınız. Burada farklı yerli ve yabancı markaların farklı renklerde ve kesimlerde kot modelleri kolaylıkla bulunmalı. Mağazada şöyle bir dolaşın ve rengi, kesimi hoşunuza giden kot pantolonların size uygun bedenlerini alarak soyunma kabinine gidin. Bazı kotlar aynı kesimli olsa da değişik renkleri sizi daha ince gösterebilir. Bu yüzden üşenmeyip hepsini denemelisiniz.

İnce gösteren bir kot pantolon arıyorsanız ilk kural ne çok dar ne de çok bol bir pantolon almamalısınız. Dar pantolon sizi boğacak gibi sıkar ve saklamak istediğiniz fazla kilolarınızın daha çok göze batmasına neden olur, çok bol bir pantolon ise ince görünmekten ziyade bir rapçi gibi görünmenize neden olur. Bu yüzden kesimde aşırı uçlardan kaçının.

Siyah, koyu kahve ve koyu lacivert renkler daha ince görünmenizi sağlayacağından bu renklere yönelebilirsiniz. Arka ceplerin kare olarak orta bölgede olmasına dikkat edin. Arka cepler çok yukarda kalça bölgesinin yukarısına doğru olursa kalçanızı olduğundan büyük gösterebilir.

Paçaları biraz bol, çok dar olmayan az miktarda likralı kot pantolonlar genellikle ince görünmenize yardımcı olur. Yukarıda da belirttiğimiz gibi çok sıkı, dar kotlar sizi ince göstermekten ziyade saklamak istediğiniz kiloların üstüne yapışarak daha çok göze batmasına neden olur.

,

Bu yazıyla ilgili henüz yorum yapılmamış.

Bir cevap yazın