Kalçası Büyük Olanlar Nasıl Giyinmeli?

Kalçası Büyük Olanlar Nasıl Giyinmeli?

Bazen hareketsizlik, bazen düzensiz beslenme, yaş, doğum ve daha pek çok neden kalçaların arzu edilenden büyük olmasına neden olabilir. Kalçaları küçültmek için bu bölge için özel olarak yapılan egzersizleri kullanabilir ve dengeli bir beslenme programına sadık kalarak fazla kiloları azaltabilirsiniz. Ayrıca kalçalarınızın büyük olması giydiğiniz kıyafetlerin size yakışmayacağı anlamına gelmiyor. Doğru elbise, etek ve pantolonları seçerseniz kalçalarınızın daha küçük ve vücudunuzun geri kalanıyla dengeli görünmesini sağlayabilirsiniz.

Kalçası Büyük Olanlar İçin Kıyafet Seçimi

Renk seçiminde koyu renklere yönelin. “A” kesim etekler kalçayla bacakların genişliğini dengeler. Yapışan jean pantolonlardan ve kalem eteklerden uzak durun.

Seçtiğiniz pantolonların paçaları uzun olmalı. Her ne kadar düz ayakkabılar kadar rahat olmasa da topuklu ayakkabılarla giyilen uzun kesim pantolon siluetinizi inceltecektir. Burada önemli olan nokta vücudunuzu bir bütün olarak düşünerek seçtiğiniz kıyafetleri buna göre planlamak. Yani sadece kalça bölgesi üzerine yoğunlaşmayın. Omuzların, bacakların ve kolların birbiriyle uyumlu gözüktü kıyafetlere yönelin.

Vücudunuzun üst kısmına odaklanın. Oturan bluzlar, renkli bir eşarp ile bakışların üst kısımda kalmasını sağlayabilirsiniz.

,

Bu yazıyla ilgili henüz yorum yapılmamış.

Bir cevap yazın