Kız Arkadaşa Doğum Günü Hediyesi Fikirleri

Kız Arkadaşa Doğum Günü Hediyesi Fikirleri

Hayatınıza anlam katan ve onu güzelleştiren kız arkadaşınızı, özel günlerinizde özellikle de doğum gününde alacağınız güzel bir hediyeyle mutlu etmek istemez misiniz? Elbette ki çoğu erkek bunu ister, ancak uygulamakta biraz zorlanır, çünkü hediye seçmek hiç de kolay bir iş değildir. Bunu mu alsam, o daha mı iyi ya da ya beğenmezse gibi cümleler kafanızı o kadar meşgul ederler ki, genellikle elleri boş olarak evlerine dönerler. Eğer siz de kız arkadaşınıza hediye alırken bu tip cümleler kuranlardansanız, öncelikle ihtiyacınız olan şey rahatlamak olacaktır. Derin bir nefes alın ve kendinizi rahatlatın. Kafanız karışık bir halde alacağınız hediye genellikle pek de güzel bir hediye olmaz. Bu yüzden tüm endişelerinizden kurtulun ve aşağıda belirttiğimiz ve bugünlerde oldukça popüler olan hediyelere bir göz atın.

Hediye seçerken kız arkadaşınızın kişisel özelliklerini mutlaka göz önünde bulundurun. Eğer oldukça dışa dönük ve konuşkan bir sevgiliniz varsa muhtemelen size nasıl bir hediye istediğini söyleyecektir. Bunu açıkça yapmasa bile laf arasında mutlaka belirtir. Bu tip insanlar o kadar kesin konuşurlar ki ne isteyip n istemediklerini hemen anlarsınız.

Eğer kız arkadaşınız çekingen ve sessiz yapıda biriyse, size hiçbir şekilde istediği hediyeyi söylemez. Hatta direk ne tür bir hediye istediğini sorarsanız alacağınız cevap muhtemelen ‘hiçbir şey istemiyorum’ olacaktır. Bu da koca bir yalandır! Kim hediyelerden hoşlanmaz ki! Özellikle de söz konusu kızlar olduğu zaman hediye olmazsa olmaz şeylerden biridir.

Kısacası kız arkadaşınız bu tip bir cevap verdiğinde aslında söylemek istediğinin ‘ne tür şeylerden hoşlanacağımı zaten biliyor olman lazım ona göre bir hediye al’ demek olduğunu bilmeniz gerekir. Eğer çekingen ve sessiz bir kız arkadaşınız varsa gerçekten de onu elinizden geldiğince iyi tanımaya çalışın ve böylece hediye seçiminde rahat edin. Kız arkadaşınızın kişiliği hakkında bir karar verdiyseniz şimdi de ona neler alabileceğinize bir göz atalım.

Kız Arkadaşınızın Doğum Günü İçin Hediye Fikirleri

Hiçbir kızın hayır diyemeyeceği bir hediye varsa o da mum ışığında hazırlanmış mükemmel bir akşam yemeğidir. Ne kadar klişe olursa olsun emin olun hala işe yarar! Romantizm kızlar için vazgeçemeyecekleri bir tutkudur. Mum ışığında yenilecek bir yemek de bunu tamamlayan en önemli unsurlardan biridir.

Yaratıcılığınızı konuşturun. Kızlar özel olarak düşünülmüş ve hazırlanmış hediyelerden ve sürprizlerden çok hoşlanırlar. El yapımı özel bir hediye hazırlamayı deneyin. Bu konuda pek de yetenekli olduğunuzu düşünmüyorsanız şiir yazmayı deneyin. Bu da kız arkadaşınızın çok hoşuna gidecektir.

Kadınlar güzel kokuları yani parfümleri çok severler. Onun için güzel bir parfüm alabilrsiniz. Bunu yapmadan önce ne tür kokulardan hoşlandığını öğrenmeye çalışmayı da unutmayın. Parfüm kız arkadaşınızı çok mutlu edecektir.

,

Bu yazıyla ilgili henüz yorum yapılmamış.

Bir cevap yazın